• Instagram
  • YouTube

Kontakt

 

Kochani!

Przede wszystkim chcę Wam bardzo podziękować za to, że jest Was tak dużo! Że czytacie, oglądacie, komentujecie i dajecie mi znać, że moja praca jest dla Was przydatna i cenna. To dla mnie bardzo ważne.

Jeśli chcecie mieć 100% pewność, że Wasza wiadomość do mnie dotarła – piszcie komentarze, bo czytam je WSZYSTKIE! Zarówno tutaj na blogu, jak i na You Tube, na Facebooku i na Instagramie. Staram się na nie odpowiadać, a przynajmniej zostawić znak, że przeczytałam klikając serduszko czy like.

Jeżeli macie pytania dotyczące sposobów na sprzątanie, organizację domu, czy inne tematy, które poruszam, to najlepszym miejscem, żeby je zadać jest moja grupa na Facebooku: Team Pedantula. Tam swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem dzielę się nie tylko ja, ale przede wszystkim kilkadziesiąt tysięcy ekspertów!

Często jednak nie chcecie rozmawiać o plamach na wersalce, czy ziołach w doniczce – piszecie do mnie wiadomości bardzo osobiste, za co też bardzo Wam dziękuję. Dla takich wyjątkowych sytuacji zarezerwowany jest adres [email protected]

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

Wasza Ula Pedantula

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą KLIKNIJ TUTAJ po więcej szczegółów lub napisz na adres [email protected]

 

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.