• Instagram
  • YouTube

Ekspres do wody gazowanej SodaStream Art – dlaczego od lat używam saturatora?

Dziś bohaterem odcinka jest ekspres do wody gazowanej SodaStream Art, a ja opowiem Wam, dlaczego od lat używam w domu saturatora.

Czy wiecie, że pijąc regularnie butelkowaną wodę gazowaną, w ciągu 4 lat każdy z nas może wygenerować nawet 1769 plastikowych śmieci? To gigantyczne obciążenie dla środowiska i spora starta dla portfela. Ale jest na to sposób. Wystarczy zaopatrzyć się w saturator do gazowania wody SodaStream (polecam w nowej, designerskiej odsłonie Art) i samodzielnie tworzyć ulubione bąbelki. Jesteście ciekawi, jak działa takie urządzenie do gazowania wody? Ile kosztuje? Jakie są koszty eksploatacji? Ile można dzięki niemu zaoszczędzić? I najważniejsze – czy warto go kupić? Zapraszam do oglądania odcinka!

Ciekawi wrażeń? Łapcie bąbelkowy kod rabatowy na ekspres SodaStream: ULA30 – 30% OFF ART.

Więcej informacji o ekspresie znajdziecie tutaj: [KLIK]

Punkty wymiany stacjonarnej i wymiana online cylindrów: [KLIK]

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.