• Instagram
  • YouTube

Jak dbać o biustonosz

Drogie Panie! Naprawdę warto dbać o bieliznę. Odpowiednio prany biustonosz będzie służył dłużej, sprawi, że biust będzie lepiej wyglądał, i zapewni mu odpowiednią oprawę. Jak pewnie wiecie, bardzo nie lubię prać ręcznie, ale dla bielizny robię wyjątek.

Pierzcie swoje biustonosze często, ale delikatnie, czyli w nie za gorącej wodzie, w mydle albo płynie do delikatnych tkanin. Pranie polega de facto na ugniataniu miseczek stanika (ale z wyczuciem) i ramiączek. Jeśli w okolicy dekoltu pojawią się na przykład plamy z podkładu, możecie je doczyścić nieużywaną już szczoteczką do zębów z odrobiną mydła. Na koniec biustonosz trzeba dokładnie wypłukać w chłodnej wodzie.

01794

01793

01793

Równie ważne jest suszenie: albo na płasko, albo – jeszcze lepiej – na wieszaku, żeby wysychał w naturalnym ułożeniu. Taki wieszak możecie zawiesić w pobliżu kaloryfera.

01795

I jeszcze słowo o układaniu bielizny: nigdy nie składajcie biustonoszy na pół, wypychając jedną z miseczek na odwrotną stronę – to je na trwale deformuje. Biustonosze układamy w szufladzie, jeden na drugim – te usztywniane na dole, a te z miękkimi miseczkami na nich, żeby miały solidną podstawę.

01796

01797

01798b

I pamiętajcie, to, co nosicie pod spodem, jest równie ważne jak to, co na wierzchu 🙂

A jeśli chcecie wiedzieć więcej o bieliźnie podkreślającej kobiecość i o tym, jak ważne jest, żeby nosić dobrze dopasowane biustonosze, polecam Wam informacje od Joli Lewickiej z LiParie – znajdzecie ją na FB. To „zaklinaczka biustów” i bardzo inspirująca kobieta! Zobaczcie i poczytajcie fachowe porady Joli!

 

 

1 komentarz

Zostaw komentarz