• Instagram
  • YouTube

Pedantulowe podsumowanie roku 2021

Dzieeeń dobry, Kochani!

Zimowe wakacje i koniec roku to cudowny czas na podsumowania. A ten rok był absolutnie wyjątkowy!

Klikając na zdjęcie, przeniesz się na mój Instagramowy profil

Po pierwsze głównie dlatego, że musiałam dzielić swój czas między opiekę nad malutkim Robertem i pracę, co okazało się trudniejsze, niż myślałam. A to dlatego że Robert jest wymagający i praca jest wymagająca, a ja jestem tylko jedna, choć z mocnym wsparciem mojego teamu w postaci Ludwiki i Kasi. Cały rok był jednak naprawdę dużym wyzwaniem, tym bardziej że jednocześnie pracowałam nad dwoma e-bookami oraz książką, która pojawi się jesienią przyszłego roku, ale o której nie mogę Wam na razie nic więcej powiedzieć.

Film, który w 2021 roku oglądaliście najchętniej!

Kiedy patrzę na to, jaką społeczność zgromadziłam jako Pedantula, to pękam z dumy! Kiedy patrzę, jak wiele z Was czyta, ogląda, komentuje, wysyła wiadomości i jak bardzo życzliwą społeczność tworzymy, to naprawdę żadne trudy i żadna ilość pracy nie jest mi straszna, bo mam poczucie, że to, co robię, ma rzeczywiście ogromny sens.
Cieszę się, że mogę Wam być pomocna, i cieszę się, że się tu wspieracie nawzajem także Wy!

Siły tej społeczności, którą tworzymy, nie da się oczywiście opisać liczbami, ale one dają pewne pojęcie o tym, jak jesteśmy potężni. Więc zobaczcie cyfrowe podsumowanie mijającego roku:

Filmy na YouTube były obejrzane 9 006 630 razy (to jest ponad 9 milionów!!!)

Filmy na YouTube były oglądane łącznie przez 835 tysięcy godzin!

W 2021 opublikowaliśmy:
65 filmów na YouTubie
95 postów na blogu
251 postów na Facebooku
283 posty na Instagramie
2 e-booki
Na YouTubie przybyło nam 25 tysięcy subskrybentów, a w październiku „pękło” nam 300 tysięcy!

Ula Pedantula ebooki 2021
Więcej o moich ebookach przeczytasz tutaj: ŚwiętUlek [KLIKNIJ TUTAJ, żeby przenieść się prosto do sklepu]
PrzepisUlek Śniadania [KLIKNIJ TUTAJ, żeby przenieść się prosto do sklepu]

Zarówno te liczby, jak i to, że jesteście ze mną na co dzień, to jest dla mnie ogromny powód do dumy. Dlatego na koniec tego roku chciałam Wam ogromnie podziękować za to, że współtworzycie ze mną Pedantulę, i poprosić o to, byście byli ze mną w 2022 roku, który Pedantulowo zapowiada się wspaniale.

Film, który najchętniej komentowaliście!

Jest mi miło, że w tym 2022 roku będą nam towarzyszyć nasi stali przyjaciele – nasz zaprzyjaźniony sklep „Piękno w domu”, Substral, który również w przyszłym roku będzie wspierał nasze zielone kąciki zarówno w domu, jak i w ogródku. Współpraca z marką IKEA podrzuci na pewno mnóstwo fajnych pomysłów na wnętrza. I mogę chyba uchylić już rąbka tajemnicy, że pewną przemianę przejdzie także moja kuchnia.
Towarzyszyć nam będzie w tej przemianie również marka Samsung. Po ponad rocznych testach pralki i suszarki z radością będę ambasadorką sprzętów AGD tej marki, bo sprawdziły się doskonale, więc w przyszłym roku z Samsungiem idziemy na całość!

Mam nadzieję, że 2022 rok będzie łaskawy dla nas wszystkich, czego nam gorąco życzę. A Wam z całego serca życzę także zdrowia, pomyślności, radości i siły. Obyście mieli dużo powodów do uśmiechu tak ja dzięki Wam w tym roku!

Ściskam Was mocno!

Ula Pedantula jako dama z łasiczką

2 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.