• Instagram
  • YouTube

Porządki w kosmetykach #wszystkowporzadku

Seria #wszystkowporzadku cieszyła się ogromną popularnością na początku pandemii, postanowiłam ją przypomnieć w czasie wakacji i podrzucam Wam szybkie sposoby na małe porządki. Filmy były nagrywane na samym początku pandemii, ale zawarte w nich porady są zawsze aktualne!

Dzisiaj bierzemy się za kolorowe kosmetyki! Pokażę Wam, jak skutecznie wyczyścić pędzle (bez użycia specjalnego sprzętu), zorganizować kosmetyki do makijażu oraz stworzyć podręczną kosmetyczkę.

Zapraszam, Wasza Ula Pedantula.

Pozostałe filmy z wyzwania #wszystkowporzadku możecie zobaczyć tutaj, na blogu, w zakładce #wszystkowporzadku [wystarczy kliknąć tutaj], lub na moim kanale na YouTube, w playliście o tej samej nazwie [klik, klik].

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.