• Instagram
  • YouTube

Pranie i suszenie, pralka i suszarka – Wy pytacie, ja odpowiadam!

Pranie i suszenie, pralka i suszarka – Wy pytacie, ja odpowiadam. W dzisiejszym odcinku odpowiadam na najczęściej zadawane przez Was pytania dotyczące prania i suszenia. Przedstawiam Wam też – jak dumna ambasadorka marki Samsung – moje sprzęty, które dla Was testuję: pralkę i suszarkę Samsung Bespoke.

Rozwieję Wasze wątpliwości dotyczące tego, czy suszarka kurczy ubrania, czy faktycznie przy suszarce mniej się w domu kurzy, czy suszarka musi być podłączona do odpływu, jak długo trwa cykl suszenia i ile on kosztuje. Powiem, czy w suszarce można suszyć buty i delikatne tkaniny, oraz czy pranie w zimnej wodzie jest skuteczne. Jak często czyścić pralkę i ile do niej wkładać rzeczy? Pokażę Wam też, jak działa aplikacja SmartThings*, z której z powodzeniem korzystam. Jeśli nasuwają się Wam jeszcze inne pytania, zadajcie mi je w komentarzu. Chętnie odpowiem 🙂 Zapraszam na odcinek!

 

PS. Moje sprzęty to:
Suszarka Samsung Bespoke WW11BB944DGB
Pralka Samsung Bespoke DV90BB9445GB

*Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 7.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 13.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia pralki do Wi-Fi oraz posiadania konta Samsung Account.

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.