• Instagram
  • YouTube

ŚwiętUlek, czyli mój świąteczny ebook

Kochani,
za nami pięć dni sprzedaży ŚwiętUlka i już ponad 1500 egzemplarzy znalazło się w Waszych rękach. Jestem z tego bardzo dumna i bardzo szczęśliwa. Pięknie dziękuję Wam za to, że tak ciepło przyjęliście mojego e-booka.

ŚwiętUlek to 14 fantastycznych świątecznych przepisów, ale także kilkadziesiąt stron pełnych dobrych porad dotyczących organizacji, planowania Świąt, ciekawych sposobów na podejście do prezentów, dekoracji oraz swoich własnych gości. No ale największą frajdę sprawia mi czytanie Waszych komentarzy.

ŚwiętUlek recenzja 1

Lepienie pierogów Ula Pedantula  

 

Takie wiadomości to prawdziwy miód na moje serce, zwłaszcza że z tym ŚwiętUlkiem było jednak trochę roboty. Na przygotowywaniu dań i pięknym ich fotografowaniu spędziliśmy dwa dni. Koncepcyjne prace nad ŚwiętUlkiem trwały prawie trzy miesiące, no a samo spisywanie i redagowanie przepisów i porad – kolejnych kilka tygodni. A zatem jeśli tak duży nakład pracy jest tak dobrze przyjęty, to chyba najlepsze i najwspanialsze, co mogło mi się przytrafić.

Śledź z imbirem Uli PedantuliKliknij tutaj lub w zdjęcie powyżej i przenieś się prosto do sklepu, gdzie kupisz PrzepisUlek szybko i bezpiecznie!

W ŚwiętUlku znajdziecie także dwa bardzo ciekawe ćwiczenia, do których zachęcam Was bardzo gorąco, i polecam, żeby zrobić je całą rodziną. To są ćwiczenia, które pomogą Wam zdecydować, jakie Święta chcielibyście zorganizować i jak ten czas tak naprawdę chcielibyście spędzić. Oprócz tego do ŚwiętUlka dołączony jest też miniplaner, dzięki któremu łatwo zaplanujecie zakupy i wszystkie zadania do wykonania na cały grudzień tak, żeby rozplanować prace na spokojnie, powoli no i – oczywiście – dla wszystkich zainteresowanych.

Wigilijny stół Ula Pedantula
Kliknij tutaj lub w zdjęcie powyżej i przenieś się prosto do sklepu, gdzie kupisz PrzepisUlek szybko i bezpiecznie!

Chciałam Wam także przypomnieć, że tylko w ŚwiętUlkach sprzedawanych do poniedziałku do końca dnia znajduje się kod rabatowy, który upoważnia do 20% zniżki i darmowej dostawy dla wszystkich zamówień w naszym zaprzyjaźnionym sklepie Piękno w domu. Piękno w domu ma w tym roku wyjątkowo piękne dekoracje świąteczne i jak zwykle najlepszą i najpiękniejszą porcelanę i mnóstwo praktycznych garnków, naczyń do podawania, serwowania i dekorowania, więc na pewno skorzystacie z tej zniżki z radością i pożytkiem dla siebie, swojej kuchni i domu.

Ale przypominam – oferta zniżkowa znajduje się tylko w ŚwiętUlkach sprzedawanych do 6. 12., więc spieszcie się, nie ma na co czekać!

świętUlek okładkaKliknij tutaj lub w zdjęcie powyżej i przenieś się prosto do sklepu, gdzie kupisz PrzepisUlek szybko i bezpiecznie!

Przed nami wyjątkowy czas w roku. Zróbmy wszystko, żeby był pełen radości, a nie stresów, uśmiechu, a nie napięcia, i żebyśmy go naprawdę spędzili w świąteczny sposób, taki, który przyniesie nam wszystkim trochę wytchnienia, radości i sprawi, że ten czas w roku będzie rzeczywiście szczególny.

A przed nami kolejne świąteczne odcinki. W poniedziałek zaczynamy serię prezentową. A na połowę grudnia szykuję Wasz ulubiony odcinek – ten w supermarketach. Chyba wiecie, o jakim mówię.

Ściskam Was mocno.

Świętulek

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.