• Instagram
  • YouTube

Wielkanoc na ostatnią chwilę – sprawdzone patenty

Dziś Wielkanoc na ostatnią chwilę, czyli sprawdzone patenty na szybkie, piękne, proste i efektowne dekoracje, z którymi na spokojnie zdążycie jeszcze przed Świętami! Pisanki, wydmuszki, dekoracje na środek stołu, wieńce wielkanocne oraz recykling skorupek – to wszystko znajdziecie w ostatnim wielkanocnym odcinku w tym sezonie. Zapraszam na film!

Przypominam, że jeszcze tylko do najbliższego czwartku (14 kwietnia) w naszym zaprzyjaźnionym sklepie Piękno w domu możecie liczyć na zniżkę 20% na świąteczny asortyment, wpisując przy finalizacji zamówienia hasło ULA. Produkty objęte zniżką znajdziecie tutaj (mój rabat dotyczy nieprzecenionych przedmiotów). [KLIK]

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.