• Instagram
  • YouTube

Wszystkie moje wielkanocne pomysły

Wielkanoc tuż, tuż, chociaż w tym roku przyszło nam czekać na nią wyjątkowo długo…

Przygotowałam dla Was zbiór wszystkich pomysłów na pisanki jakie przygotowałam od zarania dziejów Uli Pedantuli.

Zebrało się tego całkiem sporo, więc żebyście nie musieli zgłębiać odmętów YouTube dzisiaj wszystko w jednym miejscu! Zapraszam zatem do „katalogu” z którego możecie wybrać swój pomysł na tegoroczne pisanki!

Wiosenne stado

Jeden z pierwszych filmów jakie kiedykolwiek nakręciłam 🙂 Zobaczcie tą świąteczną fryzurę, którą misternie kręciłam w łazience prostownicą 🙂 Pisanki śliczne i proste, czyli jajeczka i kurczaki wykonane za pomocą farbek plakatowych i bibuły. Szybkie i proste i możecie śmiało zrobić je wspólnie z dziećmi.

Pisanki z odciskiem palca

Zobaczcie na Rysia!!! Miał wtedy chyba 5 lat! Słodziak! To są pisanki do zrobienia w 5 minut i w dodatku każdy z członków rodziny może je zrobić po swojemu. Sprawdźcie ten sposób, jeśli szukacie sprytnych i szybkich rozwiązań!

Kurczaki z kabaretu

Cieszę się, że z tą pisanką nie wyrzucili mnie z kościoła, bo kurczaki były wyjątkowo krzykliwe! Wyglądają jak skrzyżowanie tancerek z Moulin Rouge z kurnikiem. Jeśli macie odwagę… zapraszam!

Kilka sposobów na pisanki

Tu znajdziecie informacje jak wybrać odpowiednie jajka oraz jak przygotować wydmuszki. W filmiku także sposoby na jajo w pończosze, z którego wychodzi piękna pisanka z motywami roślinnymi, złote i srebrne pisanki (piękne!!!) oraz jak wykorzystać techniki decoupage do dekorowania jajek.

Wielkanocne jaja last minute

Czyli co zrobić, jeśli nie przygotowaliście NIC, a otwarty jest już tylko duży supermarket. Jajka disco, jajka dekorowane ozdobną taśmą oraz jaja ozdabiane korektorem, a nawet farbą tablicową. Okazuje się, że najważniejszym sklepem jaki trzeba odwiedzić przed Wielkanocą jest papierniczy 🙂

 

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.