• Instagram
  • YouTube

Czyszczenie pralki #wszystkowporzadku

Dziś kolejny dzień naszego wyzwania. Tym razem bierzemy się za czyszczenie pralki! Tak, tak – bo to nie działa tak, że ona piorąc, sama się myje 😉 Do dzieła!

Ponieważ seria #wszystkowporzadku cieszyła się ogromną popularnością na początku pandemii postanowiłam ją przypomnieć w czasie wakacji i podrzucam Wam szybkie sposoby na małe porządki. Filmy były nagrywane na samym początku pandemii, ale zawarte w nich porady są zawsze aktualne! Dziś kolejny dzień naszego wyzwania. Tym razem bierzemy się za czyszczenie pralki! Tak, tak – bo to nie działa tak, że ona piorąc, sama się myje 😉 Do dzieła!

Dziś kolejny dzień naszego wyzwania. Tym razem wyczyścimy razem pralkę! Tak, tak – bo to nie działa tak, że ona piorąc, sama się myje 😉 Do dzieła! A cały filmik z czyszczeniem pralki krok po kroku znajdziecie tutaj, w filmie z serii Dom dla początkujących: jak wyczyścić pralkę?

Wśród moich filmów znajdziecie również jeden poświęcony specjalnie pralce ładowanej od góry! Kliknij, żeby przenieść się do filmu!

 

Zostaw komentarz