• Instagram
  • YouTube

Czyszczenie pralki #wszystkowporzadku

Dziś kolejny dzień naszego wyzwania. Tym razem bierzemy się za czyszczenie pralki! Tak, tak – bo to nie działa tak, że ona piorąc, sama się myje 😉 Do dzieła!

Ponieważ seria #wszystkowporzadku cieszyła się ogromną popularnością na początku pandemii postanowiłam ją przypomnieć w czasie wakacji i podrzucam Wam szybkie sposoby na małe porządki. Filmy były nagrywane na samym początku pandemii, ale zawarte w nich porady są zawsze aktualne! Dziś kolejny dzień naszego wyzwania. Tym razem bierzemy się za czyszczenie pralki! Tak, tak – bo to nie działa tak, że ona piorąc, sama się myje 😉 Do dzieła!

Dziś kolejny dzień naszego wyzwania. Tym razem wyczyścimy razem pralkę! Tak, tak – bo to nie działa tak, że ona piorąc, sama się myje 😉 Do dzieła! A cały filmik z czyszczeniem pralki krok po kroku znajdziecie tutaj, w filmie z serii Dom dla początkujących: jak wyczyścić pralkę?

Wśród moich filmów znajdziecie również jeden poświęcony specjalnie pralce ładowanej od góry! Kliknij, żeby przenieść się do filmu!

 

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.