• Instagram
  • YouTube

Głosowanie w konkursie „Gala Twórców” już trwa!

Dzieeeeeń dobry Kochani‼️

Jesteśmy już razem blisko 3 lata. To był i jest niezwykły czas, który spowodował, że Ula Pedantula stała się synonimem najfajniejszej społeczności w internecie. Jest nas bez mała ponad 300 tys. (YT, FB, Insta). Codziennie mnie inspirujecie i bezpośrednio współtworzycie to co pojawia się na Pedantulowych kanałach. Chciałabym za to bardzo bardzo Wam podziękować  bez Was to nigdy by się nie udało.

I tutaj super wiadomość: nasza wspólna praca zostałą DOCENIONA! Zostaliśmy nominowani do prestiżowego tytułu „Twórcy Roku 2019” w konkursie Gala Twórców w ramach Influencer LIVE Poznań🎉🍾⭐️

Należy nam się zwycięstwo za naszą ciężką pracę, więc już wyjaśniam jak to wspólnie zrobimy‼️

1. Wchodzimy na stronę konkursu: https://galatworcow.pl/t/ula-pedantula/
2. Klikacie w serduszko nad moim zdjęciem (trzeba się tylko zalogować do FB i autoryzować aplikację konkursową), max 5 sekund roboty,
3. Jeśli wszystko poszło pomyślnie otrzymacie komunikat, że oddaliście głos
4. To nie koniec  możecie jeszcze poprosić znajomych o to aby nas wsparli przekazując im powyższy link z prośbą o zagłosowanie. To zwiększy nasze szanse!

W ten sposób na pewno WYGRAMY!

Mamy czas do 31 marca, zaś bieżące wyniki głosowania nie będą ujawniane, także liczy się każdy głos.

Dziękuję Wam jeszcze raz za to że jesteśmy RAZEM, bo najlepsze jak zawsze przed nami!

Wasza Ula Pedantula❤️

10 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.