• Instagram
  • YouTube

Kobieta spełniona

Ktoś może powiedzieć: blada, z podkrążonymi oczami i nieumalowana. O włosach nawet nie wspominajmy.
A ja Wam powiem, że tak wygląda kobieta spełniona.

Zmęczona i spełniona Ula Pedantula

Bo tej jesieni miały miejsce trzy ważne dla mnie premiery. Ta najważniejsza była życiowa – bo na świecie pojawił się Robert. Co prawda to już nie mój debiut w roli mamy, ale od poprzedniego „niemowlaka” minęło jednak 11 lat, więc wszystko jest prawie tak nowe jak za pierwszym razem. I jak wszystkim świeżo upieczonym rodzicom towarzyszy mi mieszanka zmęczenia i euforii, spokoju i strachu, uśmiechu i łez.

Druga była premiera książkowa i z nią także wiąże się mnóstwo emocji. Robert towarzyszył mi już – na swój sposób – w czasie pisania „Podaj dalej”. A kiedy pierwsze egzemplarze zaczęły docierać w Wasze ręce dosłownie zalała mnie fala pełnych ciepła, sympatii i emocji komentarzy. Książka poruszyła w Was bardzo wiele czułych strun i jestem niezmiernie wdzięczna za każdy sygnał od Was! Ta życzliwość niosła mnie jak na skrzydłach przez końcówkę ciąży i niesie mnie nadal w pierwszych dniach nowego macierzyństwa.

A trzecia premiera PlanUlkowa – o plannerze będę jeszcze mówić sporo, bo… nie zdążyłam tego zrobić przed wizytą na porodówce 🙂 Bo jak wiadomo termin porodu to ten dzień, w którym na 90% dziecko nie przyjdzie na świat 🙂 Rok temu wymarzyłam sobie planner, który każdy może zaplanować po swojemu i w którym znajdą się moje najpraktyczniejsze rady w zwięzłej formie. W PlanUlku jest ich ponad 250.

Trzy wielkie plany na jesień, które – również dzięki Waszej życzliwości – się ziściły! Dziękuję wam za to, że towarzyszycie mi w każdej z tych trzech przygód!

O tym co zmienił w naszym życiu Robert dowiecie się klikając TUTAJ.
Ostatnia szansa na zamówienie książki z dostawą gratis – kliknij tutaj i kup „Podaj dalej” szybko i bezpiecznie!
A jak wygląda PlanUlek? Kliknij i zamów planer w przesprzedaży!

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.