• Instagram
  • YouTube

Lubię to – luty

Miesiąc krótki, a znalezisk dużo 🙂 Zobacz co mnie ostatnio zachwyciło 🙂

L’Oreal Wild Stylers

IMG_8807

IMG_8812

Efekt plażowej fryzury bez plaży 🙂 Wystarczy popsikać wilgotne albo suche włosy i albo dać im wyschnąć albo wysuszyć suszarką i fryzura nabiera niesamowitej faktury. Kiedy nie mam czasu suszyć włosów na szczotkę albo nic mi się nie chce psikam i gotowe! To jakiś sposób, żeby sobie przypomnieć ciepłe letnie miesiące w środku zimy 🙂

Uchwyty na kabelki

IMG_8814

IMG_8815

Kupiłam je w iSpocie. Są super. Lubię zmieniać swoje otoczenie, więc miałam już w charakterze uchwytów spinacze do papieru (LINK) (http://ulapedantula.pl/2016/09/20/biurowe-przedmioty-ktore-sluza-w-domu/) i ludziki z lego (http://ulapedantula.pl/2018/02/05/lego-domowego-uzytku/). Teraz znalazłam te uchwyty, które od razu nastrajają mnie na wiosnę! Kolory od razu poprawiają nastrój, a kabelki są zawsze pod ręką!

Bransoletki Mokobelle

IMG_8854

Marka jest Wam pewnie doskonale znana, ale ja chyba musiałam przeczekać moment, w którym te bransoletki nosili wszyscy i polubiłam je dopiero niedawno. Bardzo lubię mieszać, kombinować i nosić albo cały zestaw, albo tylko jedną – w zależności od nastroju. Zwykły sweter z prostymi spodniami jest od razu ożywiony przez taki zestaw. Mała czarna nabiera elegancji kiedy ozdobi się nadgarstek takim komplecikiem. A i do jeansów i zwykłego t-shirta pasuje jak ulał!

„Wielki ogarniacz życia”

IMG_8798

Kto nie zna Pani Bukowej powinien poznać jak najszybciej. A ja zna to i książkę pokocha! Lektura jest lekka i przyjemna, ale przy tym szalenie pożyteczna! Napisana z dużym humorem i dystansem. Dobry sposób na przetrwanie do wiosny 🙂 I genialny patent na prezent!

13 komentarzy

Zostaw komentarz