• Instagram
  • YouTube

Gadżety do telefonu dla telefonomaniaczki

Telefon to moje podstawowe narzędzie pracy – ma duży wyświetlacz, pojemną pamięć i muszę przyznać, że bywają dni, kiedy wcale nie włączam komputera, a pracuję jedynie z użyciem telefonu. Mam go zawsze przy sobie, bo jako „nowa mama” muszę być pod telefonem na wszelki wypadek. A poza tym to właśnie telefonem – a raczej wbudowanym w niego aparatem – dokumentuję fajne momenty w moim i naszym życiu. W dzisiejszym wpisie – jako telefonomaniaczka – podrzucam Wam kilka fajnych akcesoriów do telefonów komórkowych właśnie  – myślę, że w mojej polecance znajdziecie dziś coś dla siebie.

Ładowarka słoneczna

W wakacje czy weekendy coraz częściej zapuszczamy się w naprawdę dzikie i odległe miejsca. Czasem z kolei nie uśmiecha się nam siedzieć godzinami przy gniazdku, żeby naładować komórkę. Teraz można mieć ją przy sobie nawet na leżaku na plaży i jednocześnie ją ładować. Jak pokazują komentarze o tym produkcie, ładowarka spisuje się świetnie, nawet kiedy niebo nie jest całkowicie przejrzyste, a jej elastyczna konstrukcja pozwala ją dosłownie zwinąć i zabrać ze sobą wszędzie. Dwie wtyczki USB umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch różnych urządzeń. System mocowań pozwala ją umieścić w najkorzystniejszym pod względem nasłonecznienia miejscu, a odporność na brud, kurz i piasek sprawia, że można ją zabrać naprawdę wszędzie!

ładowarka solarna

PowerNeed ES-5 wodoodporny panel solarny [KLIKNIJ tutaj lub w zdjęcie, żeby przenieść się bezpośrednio do sklepu]

Statyw-selfie stick

Nigdy nie miałam sefie sticka, czyli takiego wysięgnika do robienia zdjęć samemu sobie, bo nie bardzo lubię przedmioty mało uniwersalne, które mają tylko jedno zastosowanie. Natomiast selfie stick i statyw w jednym to już co innego, zwłaszcza że coraz częściej prowadzimy videorozmowy i czasem ręka więdnie od trzymania komórki, bo nie zawsze mamy na czym ją wygodnie postawić. Urządzenie jest wyposażone w pilota, a to dodatkowo oznacza, że możemy ustawić sobie aparat na statywie w sporej nawet odległości i zdalnie go uruchomić, żeby zrobić piękne zdjęcie. Statyw składa się do bardzo małych rozmiarów i mieści się w dołączonym do kompletu woreczku.

selfiestickReinston ESS007 Tripod Selfie Stick [KLIK]

Ula Pedantula gadżety do telefonu

Głośnik bezprzewodowy

Sama mam w domu trzy takie głośniki: w salonie, w sypialni i w pokoju Rysia. Słucham głównie radia z aplikacji albo muzyki z telefonu, więc tradycyjne radio nie ma u mnie racji bytu. A głośnik bluetooth jest mały, wygodny i daje naprawdę przyzwoitą jakość dźwięku! Można zabrać go ze sobą w podróż i nie rezygnować z ulubionej muzy na wakacjach (również tam, gdzie nie mamy dostępu do gniazdka, chociaż w dziczy oczywiście lepiej słuchać ciszy). Ten model dodatkowo sygnalizuje połączenia z telefonu i wycisza muzykę, jeśli chcemy je odebrać. Bez ładowania działa do 5 godzin.

głośnik bezprzewodowy

Głośnik bezprzewodowy JBL GO 2 [KLIK]

Drukarka

Ten bajer naprawdę chciałabym mieć (taka mała, dyskretna wskazówka, mężu). Mała, przenośna drukarka do zdjęć z telefonu to urządzenie które działa na kabel i bezprzewodowo. Drukuje zdjęcia w formacie 148 x 100 mm.  Dzięki aplikacji, która obsługuje drukarkę, można też personalizować zdjęcia, robić kolaże, dodawać elementy graficzne i ramki i połączyć zdjęcia z kilku telefonów, np. na imprezie. Papier do drukarki znajdziecie tu: KLIK.

drukarka do zdjęć

Drukarka do zdjęć Canon Selphy CP1300 [KLIK]

Sterylizator

To może nie jest urządzenie z mojej bajki, chociaż… biorąc pod uwagę, że podobno na telefonach jest 5x więcej bakterii niż w toalecie… Ta mała szkatułka to sterylizator, którego można używać nie tylko do telefonu, ale także do zegarków, biżuterii i innych drobnych przedmiotów. Dodatkowo jeśli dodamy do urządzenia kilka kropli olejku, sterylizowane urządzenie będzie też pięknie pachniało. Fajny pomysł na prezent dla kogoś, kto ma wszystko!

Xqisit Sterylizator UV Mobile Sanitizer Mk 3 [KLIK]

gadżety do telefonu

2 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.