• Instagram
  • YouTube

Podsumownie czerwca

JUŻ WAKACJE! Moje co prawda dopiero za półtora miesiąca, ale widać przynajmniej światełko w tunelu!

Czerwiec minął zatem pracowicie, pod znakiem „Misji Ratunkowej” i książki. Nie mogę się doczekać aż skończę pisanie, bo wtedy wreszcie sę wyśpię! Z drugiej strony tak fajnie się pisze… Może, jesli się Wam spodoba to nie będzie to ostatnia! Póki co jakieś 300 000 znaków za mną, a ze 100 000 przede mną… Uff… Jak widać siedzenie w ogrodzie przy komputerze sprzyja robieniu sobie selfie 🙂 Więc takie tam, przy pisaniu 🙂 I w czasie odpoczynku 🙂IMG_0831

QvSG%sT6QgqC434n7jtWyg

JvNrZO8KSWWxVGE5Dv78Mw

IMG_0869

Świat wokoło jakoś nie chce zwolnić, żeby zostawić trochę miejsca dla książki, więc dużo się dzieje i poza nią! W czerwcu miałam ogromną przyjemność wziąć udział w targach firmy Altom i przygotować kreatywne, nietypowe nakrycia stołu. Z Altomem współpracuję od wiosny, podziwiam to, co robią i z jaką pasją powstają kolejne produkty niezbędne w domu. Mnóstwo talerzy, talerzyków, kubków, wazonów i świeczników w moim domu pochodzi właśnie od nich! W Gnieźnie bawiłam się super i mogłam trochę powyżywać się kreatywnie! Targom towarzyszyła premiera nowej linii porcelany MariaPaula – tutaj możecie zobaczyć jak prezentuje się cała rodzina tych pięknych naczyń.

W czerwcu szykowaliśmy też spot wizerunkowy dla TVN Style – nie mogę niestety pokazać wielu zdjęć z planu, bo na razie to, jak wygląda spot to tajemnica, ale jedno mogę chyba przemycić, bo nie zdradza zbyt wiele 🙂

IMG_1232

W czerwcu powitałam też nowe auto – na razie do przetestowania, ale już wiem, że zostanie ze mną na dłużej! Nowe Polo jest większe niż się spodziewałam i chociaż przerasta mnie to jak nowe samochody naszpikowane są technologią to już zdążyliśmy się polubić i na autostradzie nie mamy żadnych kompleksów, nawet w towarzystwie Maserati 🙂 I chociaż kolor z początku trochę mnie peszył to jednak #bardziejczerwony jest fajny!

CnhJb6tnTDiQ%l+4GSqjWw

W0MLDMqvRYiKqoEbqqruIA

No właśnie, autostradowe drogi zaprowadziły mnie do Łodzi i to było dla mnie zdecydowanie największe wydarzenie czerwca. Na See Bloggers Łódź miałam przyjemność spotkać się z youtuberami i blogerami z całej Polski. Cudownie było spotkać w realu ludzi, których obserwuję albo czytam od lat. Ale największym zaskoczeniem była frekwencja na spotkaniu ze mną. Kiedy rano weszłam do potężnej sali, w której miało się odbyć spotkanie byłam przerażona. Zupełne szczerze: myślałam, że zajęte będą może 2-3 pierwsze rzędy. Kiedy przyszła pora na mnie okazało się, że prawie wszystkie miejsca są zajęte, a w pierwszym rzędzie siedzą takie blogowe potęgi jak Charlize Mystery czy Ekskluzywny Menel, a z oddali uśmiecha się moja ulubiona Maria Młyńska z bloga ubierajsieklasycznie.pl. Rozmowę poprowadziła cudna Agata z picapica.pl (jeśli kochacie biżuterię to musicie odwiedzić tą stronę!). Spotkanie miało niesamowitą energię, a to, co ucieszyło mnie najbardziej to pytania z sali – było ich sporo, wszystkie fajne i miło mi, że widzowie nie krępowali się pytać! Naładowałam baterie na cały rok! Dziękuję!

IMG_1322

Koniec czerwca to także koniec roku szkolnego. Rysio skończył trzecią klasę, teraz przed nami (podobno) dość trudny rok, bo trzeba się przyzwyczaić do większej samodzielności, do tego, że więcej będzie przedmiotów i nauczycieli. Niektórzy bardzo nas straszą, inni mówią, że będzie ok – zobaczymy!

Póki co życzę Wam cudownych wakacji!!!

 

 

14 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.