• Instagram
  • YouTube

Mój ogródek warzywny – co w nim rośnie?

Mam to szczęście, że przy moim domu znajduje się prawdziwy ogródek warzywny! Różnie z tym bywa, ale staram się, żeby co roku na grządkach rosły truskawki, pomidorki, czy zioła. Zapraszam Was na spacer po moim warzywniku!

EDIT: często po emisji filmów dostaję pytania o rzeczy, lub sprzęty, których używam. Dlatego zebrałam klika przydanych linków, które mogą przydać się przy planowaniu i budowie własnego ogródka warzywnego!

Grządki drewniane, które można składać modułowo i dzięki którym uporządkowany ogródek warzywny to zadanie dziecinnie proste do osiągnięcia. Dostaniecie między innymi tutaj: KLIKNIJ W LINK lub w ZDJĘCIEOgródek warzywny

Czasem jednak bywa tak, że nie mamy do dyspozycji kawałka ziemi, a jedynie balkon, czy taras. Czy to powstrzyma nas przed założeniem warzywnika? Podobno ziemniaki, marchewki, czy rzodkiewki uprawiać można nawet w reklamówkach wielorazowego użytku, czy wiadrach po farbie.

Jeśli nie jesteście aż tak radykalni wyszukałam dla Was kilka drewnianych skrzyń, które z powodzeniem posłużą do uprawy warzyw, kwiatów i ziół w domowych warunkach (wystarczy kliknąć w zdjęcia, żeby przenieść się na stronę sklepu).

Jeśli spodobał się Wam ten film, to zapraszam jeszcze na wpis, w którym radzę jak przesadzać supermarketowe zioła tak, żeby nie więdły nam kilka dni po przyniesieniu do domu: KLIKNIJ TUTAJ. A jeśli nabraliście ochoty na dalszy spacer to w TYM FILMIE [KLIK] oprowadzam Was po moim ogrodzie. Zapraszam serdecznie!

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.