• Instagram
  • YouTube

Podsumowanie grudnia

Jakieś 60 zapakowanych prezentów, wypady zakupowe po prezenty do Lidla i Biedronki, pakowanie snowboardu i hulajnogi… To tylko niektóre wyzwania jakie postawiliście przede mną w grudniu! Było ciężko, ale kto jak nie my 🙂 Grudzień to tradycyjnie najbardziej intensywny miesiąc w mojej pracy. Działo się dużo – u Pedantuli i nie tylko!

ula pedantula

prezenty z biedronki

Grudzień zaczął się oczywiście od świątecznych nagrań: przygotowaliśmy filmy o pakowaniu prezentów i zrobiliśmy mnóstwo zdjęć na bloga. Przy okazji gorąco zapraszam Was na stronę niezastąpionej Hani Balwierczak, która robi zdjęcia: LINK i na profil Facebookowy Jarka Tokarskiego, odpowiedzialnego za video: LINK.

I tak oto, na potrzeby zdjęć 1 grudnia stanęła w moim domu choinka… Myślałam, że nie dotrwa do Świąt, ale stoi dzielnie i pięknie do dzisiaj 🙂 Święta trwały zatem prawie przez miesiąc i powiem Wam, że to super sprawa udekorować dom tak wcześnie, bo udało nam się zrekompensować brak zimowej pogody świątecznym wystrojem 🙂

pakowanie prezentów

wspolpraca

W grudniu działałam też na planie wiosennej edycji programu „Gwiazdy Prywatnie” w TVN Style – odwiedziłam Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza oraz Staszka Karpiela-Bułeckę w Zakopanym. Halny wiał tak, że nie zmrużyłam oka przez całą noc poprzedzającą nagrania, ale warto było, bo rodzinny dom Staszka jest niezwykły!

Zagościłam też w Chilli Zet – Natasza Kotarska zaprosiła mnie do swojego programu „Spokój w wielkim mieście”, w którym rozmawiałyśmy o tym jak przygotować dom do Świąt i dlaczego fajny, przytulny, ciepły dom jest tak istotny dla równowagi każdego z nas.

natasza kotarska ula chincz

Połowa grudnia przywitała mnie telefonem ze szkoły… Rysio raczył złamać sobie prawą rękę.. Domyślacie się, jak w przedświątecznej gorączce wyglądało zajmowanie się chłopakiem, który nagle zaczął potrzebować pomocy przy każdej prawie czynności 🙁 Więc kto składał wielkie zestawy Lego przyniesione przez Mikołaja? No mama oczywiście 🙂

lego

lego

A potem przyszły Święta… Cudowny, spokojny, leniwy czas. I mimo tego, że w tym roku zabrakło przy rodzinnym stole jednej, bardzo ważnej osoby – to były jedne z najwspanialszych Świąt. Być może właśnie z powodu tego, że było nas mniej, doceniliśmy bardziej, że możemy się spotkać, być razem, świętować.

choinka

wigilia

Bardzo potrzebowałam wyciszenia, luzu, lenistwa po Świętach, żeby naładować baterie na nowy rok! Nie robiłam prawie nic: gotowałam, jadłam, czytałam, spacerowałam. Zabrakło jednak siły i ochoty na podsumowania. A wczoraj przesłuchałam w samochodzie najnowszy podcast Michała Szafrańskiego, który był gościem mojego kanału na Youtube: LINK.

Michał w bardzo kompleksowy, poukładany sposób podchodzi do swoich podsumowań i planów. Jego najnowszy podcast bardzo mnie zainspirował do tego, żeby sobie różne rzeczy na spokojnie przemyśleć. Bo czasem jest tak, że wkładamy w różne działania mnóstwo czasu, zaangażowania i energii ale ich skuteczność jest średnia. Ja zdecydowanie muszę w tym roku skoncentrować się na tym co ważne i co kocham robić 🙂 Więc wielkie przemyślenia przede mną. A jeśli macie ochotę posłuchać jak do tematu podchodzi fachowiec to zapraszam na podcast Michała: LINK.

Jedno mogę Wam obiecać napewno 🙂 Pedantula rozwija skrzydła, w tym roku czeka Was wiele nowości, ale przede wszystkim stare, dobre porady związane z prowadzeniem domu i mnóstwo inspiracji do tego, by celebrować codziennie życie i znaleźć w sobie siłę i energię do zmian!

Ściskam Was noworocznie!

IMG_0120

9 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.