• Instagram
  • YouTube

Prosty prezent

Co kupić komuś, kto ma już wszystko albo kto – wydaje się – niczego nie potrzebuje? Na pewno macie takie dylematy…

Jest na to prosty sposób – idealnie sprawdza się w przypadku mamy, taty, chłopaka czy męża jak i przyjaciół.

img_4961

Możecie im podarować wspólnie spędzony czas albo to, że coś dla nich albo za nich zrobicie. Ale w nietypowy sposób. Na świątecznym papierze, albo na kolorowych kartonikach przygotujcie „kupony” na różne rzeczy. Takie, o których wiecie, że sprawią obdarowywanemu przyjemność. Pomysł polega na tym, że obdarowana osoba może dowolnego dnia wykorzystać jeden kupon – dokładnie wtedy, kiedy będzie go potrzebować najbardziej.

00842

00843

00844

Oto parę pomysłów:

– dla bliskiej osoby: masaż, wspólna kąpiel, możliwość dłuższego pospania rano czy śniadanie do łóżka.

– dla mamy: odciążenie od najbardziej nielubianego obowiązku domowego, wspólny wypad na zakupy, wieczór z jedzeniem na wynos

– dla taty: talon na święty spokój, umycie samochodu, kupon na naprawienie wszelkich drobiazgów w domu

00845

00849

00848

desktop3

Im bardziej spersonalizowane będą te pomysły, tym lepiej! Ale pamiętajcie: nawet jeśli wykorzystanie danego życzenia nie do końca będzie Wam na rękę musicie spełnić obietnicę i wypełnić swoje zobowiązanie dokładnie wtedy, kiedy obdarowany sobie tego zażyczy.

00850

Aha! Ułatwienie dla wszystkich, którzy nie mają grama talentów manualnych: treść kuponów możecie wydrukować na kolorowym papierze, a całość zanieść do zbindowania. Choć oczywiście wersja wykonana odręcznie sprawi chyba najwięcej przyjemności!

 

3 komentarzy

Zostaw komentarz