• Instagram
  • YouTube

Specjalna Okazja. Pakiety e-booków!

Dzieeeń dobry!

Kochani, mam dla Was dobre wieści: przygotowałam fantastyczną ofertę na moje e-booki! Wrócił tak lubiany i chętnie kupowany przez Was pakiet moich 3 PrzepisUlków (Święta, Śniadania i Goście) – tylko teraz może być Wasz za 99 złotych za 3 e-booki! (zamiast 124,70 złotych, czyli 25 złotych taniej!)

Macie tu moje słynne Pedantulowe Śniadania na wyciągnięcie ręki, smaczne i szybkie zestawy jedzeniowe na powitanie Gości oraz ŚwiętUlek z moimi poradami i patentami na święta. To super trio dostępne jest online, bez wychodzenia z domu, a otrzymacie je już 10 minut po opłaceniu zakupu bezpośrednio na swojego e-maila.

Ponadto o 15 złotych taniej możecie kupić pakiety dwóch dowolnych e-booków lub – 5 złotych taniej – każdy z nich z osobna.

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem którejś z moich elektronicznych publikacji, to teraz jest na to idealny moment! Taniej w tym roku już nie będzie! Ta wyjątkowa oferta będzie ważna jedynie do poniedziałku do północy.

Ściskam Was mocno i zapraszam do sklepu [KLIK]!

Wasza Ula Pedantula

 

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.