• Instagram
  • YouTube

Weź mój taras w swoje ręce – KONKURS z JYSK

Kochani! Do tej pory to ja zabierałam się za metamorfozy Waszych tarasów i balkonów (w sumie przygotowałam już trzy odcinki – pierwszy możecie oglądać na YT, dwa następne pojawią się w dwa kolejne poniedziałki).

Dzisiaj odwracamy role: to ja proszę Was o metamorfozę mojego tarasu. Oddaję w Wasze ręce parę metrów kwadratowych przestrzeni do zagospodarowania i proszę o przygotowanie pomysłu na to, jak je wykorzystać i urządzić. Z pomocą przyjdzie Wam JYSK, który urzeczywistni Waszą wizję! Waszym zadaniem będzie wybranie odpowiednich mebli, dekoracji i akcesoriów z ogrodowej oferty JYSK i przesłanie do mnie linków do wybranych produktów w raz z opisem/szkicem jak taras ma wyglądać po metamorfozie. Forma zgłoszenia jest zupełnie dowolna, może to być parę słów opisu, tablica inspiracji, ważne, żebyście od razu przygotowali dla mnie listę zakupów do realizacji na JYSK.pl

Zwycięzca przeprowadzi osobiście metamorfozę mojego tarasu – dostanie dwie pary rąk do pomocy i zarządzi całą zmianą. Potem pochwalimy się tym, co wspólnie zrobiliśmy na YouTube!

Swoje pomysły wraz z listą produktów z JYSK wysyłajcie proszę na [email protected] najpóźniej do czwartku, 27 czerwca 2019 r, do godziny 12:00.

A żeby dać Wam komplet informacji oto parę słów o moim tarasie:

  • jest od południowo zachodniej strony i jest bardzo mocno nasłoneczniony
  • ma pełnić rolę kącika do wypoczynku: poczytania książki, napicia się kawki, pogadania z przyjaciółką (stół do jedzenia i leżaki znajdują się w innej części ogrodu)
  • musi się w nim znaleźć spore miejsce do przechowywania poduszek ogrodowych i innych elementów
  • potrzebne będzie też jakieś oświetlenie: na tarasie jest zewnętrzny kontakt, ale nie ma źródła światła
  • chciałabym, by to było jasne miejsce: deski są ciemne, więc do idealne miejsce do ekspozycji jasnych mebli

 

Wszystkie zdjęcia tarasu wraz z prostym planem znajdziecie poniżej! Uruchamiajcie stronę JYSK.pl, swoją wyobraźnię i bierzcie mój taras w swoje ręce!

Materiał powstał przy współpracy z firmą:
11 komentarzy

Zostaw komentarz