• Instagram
  • YouTube

#bardziejczerwony – pierwsze wrażenia

IMG_6695 VW

Za mną pierwsze tygodnie z nowym Volkswagenem Polo i pierwsze (już tysiące) wspólnych kilometrów. #bardziejczerwony i ja mamy już na liczniku 2225 km. Pierwsze wrażenie było jasne: ojej! jaki on jest czerwony! Tak czerwony, że nie mogę nawet znaleźć lakieru do paznokci pod kolor, bo ewidentnie wyobraźnia projektantów samochodu jest większa niż projektantów lakierów 🙂

Drugie wrażenie jest piorunujące: to auto nie pali (zwłaszcza w porównaniu z moim poprzednim samochodem, dla którego 12l/100 km nie było żadnym wyczynem. Polo pali średnio 6,4l/100 km). Nawet przy obecnych, bardzo wysokich cenach benzyny to jest 0,35 zł  za km, więc bardzo, bardzo przyzwoicie.

IMG_6693 VW

Trzecie wrażenie: auto jest większe niż myślałam (to jednak taka wielkość jak Golf 4, bo Polo mocno się rozrosło), jest więc wygodnie i komfortowo nawet na trasie.

No i dowiedziałam się o sobie czegoś nowego: kocham gadżety 🙂 Nauczyłam się ufać kamerze cofania, zdarzyło się, że #bardziejczerwony hamował za mnie (bo ma system Front Assist, czyli awaryjny system hamowania w mieście), a najlepsze na świecie są małe sygnalizatory w bocznych lusterkach pokazujące, czy można bezpiecznie zmienić pas.

Póki co zero awarii, zero przeglądów (chociaż po tym, jak kupiłam pakiet przeglądów jakoś szczególnie mnie to nie martwi) i dużo frajdy! A za miesiąc kolejna relacja!

IMG_6702 VW

37 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.