• Instagram
  • YouTube

Codzienne przedmioty na Święta – bardzo proste dekoracje DIY, cz. 2

Dziś znów pokażę Wam, jak własnoręcznie zrobić bardzo proste dekoracje na Boże Narodzenie. Wykorzystam w tym celu zwykłe, codzienne przedmioty, jakie można znaleźć w każdym domu. Dziś zajmę się koszami oraz pokażę, jak zrobić dekoracje na stół z użyciem m.in. ramek, świeczników i szklanek dostępnych w całorocznej ofercie JYSK. Koniecznie zaglądajcie też na bloga, gdzie we wpisie krok po kroku pokazuję, jak wykonać wszystkie cudeńka przedstawione w filmie. Zapraszam na odcinek!

Nagrałam dwa filmy, w których pokazuję jak zamienić codzienne przedmioty w świąteczne dekoracje, tak, by zmienić ich charakter, cieszyć się świąteczną atmosferą, bez konieczności inwestowania w naręcza świątecznych dekoracji.

Wpisy z instrukcjami, jak wykonać dekoracje z filmów krok po kroku znajdziecie poniżej (wystarczy kliknąć w tytuł)

Listę otwartych sklepów stacjonarnych JYSK znajdziecie pod tym linkiem KLIK.

Materiał powstał przy współpracy z firmą:
2 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.