• Instagram
  • YouTube

Dezynfekcja domu w czasie pandemii

W dzisiejszym filmie pokażę Wam, jak wygląda dezynfekcja domu w czasie pandemii koronawirusa i jak skutecznie zachować higienę kluczowych miejsc w mieszkaniu: klamek, włączników, uchwytów, kurków i poręczy.

Koronawirus sprawił, że jedni dezynfekują nawet zakupy przyniesione ze sklepu, a inni nie dezynfekują zupełnie nic. A ja jak zwykle jestem gdzieś po środku, bo wierzę, że dezynfekować trzeba, ale z głową. Nie cały dom od góry do dołu, ale te miejsca, które naprawdę mają znaczenie.

Znoszone są kolejne obostrzenia, a to oznacza, że właśnie w domu powinniśmy o pewne elementy zadbać szczególnie. Bo warto pamiętać, że dokładne mycie, które usuwa zabrudzenia to nie to samo co dezynfekcja domu, która pozwala nam pozbyć się wirusów, bakterii i grzybów.

W filmie podpowiadam, jak wykonać roztwór zabijający wirusy, bakterie i grzyby i jak często wprowadzać elementy dezynfekcji do codziennych porządków. Zapraszam!

Ten odcinek powstał w ramach kampanii „Czysty spokój” realizowanej przez Unilever. W jej ramach przygotowano specjalne checklisty, które mają na celu ułatwienie zadania, jakim jest dezynfekcja w domu. Można je pobrać klikając TUTAJ: .Check-lista

dezynfekcja domu

Polecam Waszej uwadze także wpis o podstawowych środkach czystości (powstał w serii filmów „Dom dla początkujących”). Na moim kanale na YouTube znajdziecie całą playlistę z filmami instruktażowymi przygotowanymi właśnie dla początkujących [kliknij tutaj] – zapraszam serdecznie!

Jeśli natomiast szukacie najnowszych treści, to zachęcam do lektury najnowszych wpisów: Wakacyjny niezbędnik technologiczny [klik] o gadżetach ułatwiających urlopowe wyjazdy oraz wpis poświęcony temu, jak dbać o okulary przeciwsłoneczne [klik].

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.