• Instagram
  • YouTube

Testuję SodaStream – Jak zrobić wodę gazowaną w domu?

W dzisiejszym filmie robię test domowego saturatora SodaStream. Lubię wodę gazowaną, ale nie chcę produkować góry niepotrzebnych śmieci w postaci zużytych butelek po wodzie. Czy to dobry zamiennik? Sprawdźmy!

Saturator SodaStream nie jest podłączany do prądu – nie plączą się nam więc żadne kable i możemy go postawić w każdym miejscu w kuchni. Obecnie w sklepach dostępne są trzy modele SodaStream, które różnią się od siebie wyglądem i niektórymi funkcjami. Wszystkie jednak kupujecie w zestawie z pierwszym nabojem (który przy „normalnym” użytkowaniu starcza mniej więcej na dwa miesiące nabijania wody gazem. Przy zakupie dostajecie jeszcze jedną butelkę wykonaną z grubego, wytrzymałego plastiku, która doskonale znosi trudy codziennego użytkowania. Jeśli macie potrzebę posiadania większej ilości butelek, bo na przykład chcecie zabierać je ze sobą „w miasto”, to istnieje możliwość dokupienia butelek takich zwykłych, litrowych, lub nieco mniejszych, z uchwytem.

SodaStream Jet, to model, który widzicie na filmie [kliknij tutaj, lub w zdjęcie poniżej, żeby przenieść się do sklepu].

SodaStream Spirit, który obok białego występuje również  w kolorze miętowym (!!) [klik]. Dostępny jest także nieco droższy model SodaStream Source w kolorze czarnym, ze wskaźnikiem stopnia nagazowania wody [kliknij tutaj] (w tych tańszych modelach również można nagazować wodę w różnym stopniu, różnica jest taka, że robicie to „na czuja”).woda

5 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.