• Instagram
  • YouTube

Nowe spojrzenie na porządki

Kochani, komiks o sprzątaniu „Dom na skróty” – moja nowa książka o porządkach już jest dostępna, a w niej znajdziecie nowe spojrzenie na porządki oraz sprawdzone i skuteczne patenty na to, jak zorganizować przestrzeń wokół siebie, jak urządzić mieszkanie, jak sprawić, żeby lodówka nie świeciła pustkami, a każda plama zeszła jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W komiksie pełno jest pomysłów na to, czym przyjąć gości i jak urządzić imprezę; porad, jak dobrze żyć z współlokatorami, oraz tipów na to, co zrobić na obiad, żeby było szybko, smacznie i tanio, a sprzątanie domu z przykrego obowiązku zmieniło się w czystą przyjemność.


Tylko do 23 października 2023 książkę kupisz bez kosztów wysyłki. Zamów swój egzemplarz „Domu na skróty” szybko i bezpiecznie [KLIK]

Ula Pedantula Dom na skróty

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.