• Instagram
  • YouTube

Moja lodówka – przedstawiam najważniejsze zalety mojej lodówki Samsung

Dziś bohaterką odcinka jest moja lodówka, czyli przedstawiam najważniejsze zalety mojej lodówki Samsung Family Hub. Pokażę Wam nie tylko jej wnętrze – półki czy szuflady, ale opowiem o jej dodatkowych funkcjonalnościach, takich jak Centrum Napojów Beverage Center – zawsze świeża filtrowana woda na wyciągnięcie ręki, kostkarka do lodu (moja lodówka produkuje dwa rodzaje lodu – standardowe kostki i drobniejsze kawałki), a także fantastyczny ekran, na którym nie tylko mogę klonować ekran telewizora, zarządzać całym domowym sprzętem, słuchać muzyki, ale także odpowiadać na Wasze wiadomości! Zapraszam na odcinek!

Najczęściej kupowane lodówki to lodówki Samsung**

** W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung  

Tryb AI Energy Mode (po włączeniu trybu w aplikacji SmartThings**) – dzięki niemu lodówka optymalizuje pracę tak aby zużywać do 15%* mniej energii to tak jakby Twoja lodówka przez 7 tygodni w roku nie zużywała energii? ***

* Wyniki testu są oparte na porównaniu zużycia energii przez urządzenie przy użyciu trybu AI Energy i bez korzystania z trybu AI Energy; uruchamianego przez aplikację SmartThings. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobów użytkowania. Dotyczy wybranych urządzeń.

**Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.

***Rok składa się z 52 tygodni, z czego 7 tygodni stanowi około 15%, co odpowiada mniejszemu zużyciu energii nawet o 15% w skali roku dzięki SmartThings.  Optymalizacja ta bazuje na wzorcach takich jak częstotliwość otwierania drzwi, szybkości pracy kompresora oraz częstotliwości cyklu rozmrażania)

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.