• Instagram
  • YouTube

Najlepsze prezenty na dzień dziecka

W zeszłym roku pisałam o tym, że najlepszym prezentem na Dzień Dziecka jest wspólny czas (tu możesz przeczytać cały wpis). Dzisiaj o paru zabawkach dla dzieci w każdym wieku, które ten wspólny czas mogą urozmaicić i sprawić, że i duzi i mali będą się bawić znakomicie. Wszystkie pomysły pochodzą ze sklepu Mamagama, który kilka lat temu miałam przyjemność współtworzyć i który – oprócz super pomysłów na prezenty dla dziecka i dla młodych mam – zapewni Wam najwyższą jakość obsługi. Takie cele przyświecały nam 8 lat temu i tego Beata – również „mama” Mamagamy trzyma się do dziś! W dodatku Mamagama ma dla Was 10% zniżki na zakupy!

Zestaw wyścigowo-zabawowy

IMG_3631

IMG_3568

IMG_3595

IMG_3578

IMG_3562

IMG_3597

Z tym zestawem każdy wyścig jest możliwy: z jajkiem na łyżce, z woreczkiem na głowie, w worku, ze związanymi nogami – do wyboru do koloru. W pakiecie jest też linia startu i mety oraz czerwona chorągiewka dla sędziego. Oczywiście zestawu można używać na różne inne sposoby typu rzut jajkiem na doległość czy odbijanie woreczka z sypką zawartością. Rysio próbował równeż jednoczesnego zastosowania wszystkiego (bieg w worku, ze związanymi nogami, woreczkie na głowie i łyżką w ustach) ale bez powodzenia. W zestawie znajdziecie komplet dla 4 uczestników. I jedyny problem jaki Wam grozi jest taki, kto będzie startował w worku z numerem 1 🙂

Kilkinij tu żeby przejść do sklepu, cena zestawu to 99,99 zł (minus żniżka dla Pedantulowiczów)

Obręcze do gry w klasy i nie tylko

IMG_3534

IMG_3531

IMG_3529

To jest genialny zestaw, który można wykorzystać na mnóstwo sposobów. Można grać w klasy na dowolnym podłożu, na którym rysowanie kredą nie jest możliwe. Można ułożyć obręcze i rzucać do nich na punkty. Można też rzucać samymi obręczami. Dzieci wymyślą pewnie jeszcze kilkadziesiąt innych zastowań 🙂 Nasi najmłodsi „testerzy” widoczni na zdjęciu jednogłośnie uznali, że to najlepsza zabawka i bez gadania zabrali ją do domu 🙂

Tu kupisz zestaw obręczy, cena 114,99 zł (oczywiście minus zniżka)

Ośmiornica dalekiego zasięgu

IMG_3482

IMG_3479

IMG_3470

To jest dopiero zabawa! Ośmiornica podłączona do zwykłego ogrodowego węża tryska wodą we wszystkich kierunkach i niemiłosiernie oblewa każdego kto się zbliży. Super zabawa na gorące dni, a przy okazji porządne podlewanie trawnika. Ruchy ośmiornicy są kompletnie nieprzewidywalne, więc bardzo trudno jest uniknąć trafienia. Wrzasków i radości jest przy tym mnóstwo!

Tu znajdziesz ośmiornicę, cena 59,99 zł (ze zniżką 10% oczywiście taniej)

Łebki-wiaderka

IMG_3554

IMG_3552

IMG_3547

To z kolei ulubiona zabawka Rysia (którą zreszą można świetnie połączyć z zestawem do wyścigów). Chodzenie na szczudłach wymaga trochę wprawy, ale jest super zabawą. Tym bardziej, że kubełki można samodzielne udekorować. I oczywiście mogą one służyć do wielu innych zabaw! Nie wiem jaką mają „nośność”, ale pode mną (56 kg) dawały jeszcze radę!

Tu link do sklepu, cena przed zniżką: 36,99 zł

Jeśli chcesz skorzystać z 10% zniżki, to przy zakupach musisz wpisać kod ulapedantula. Zniżka będzie aktywna do 1 czerwca zarówno on line jak i w warszawskim sklepie. A jeśli chcecie, żeby zakupy zdążyły dotrzeć na czas to złóżcie zamówienie jak najszybciej, bo w przyszłym tygodniu mamy w czwartek Boże Ciało.

 

 

6 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.