• Instagram
  • YouTube

Piękny i pomysłowy stół świąteczny – poznajcie moje patenty na jego nakrycie!

Dziś piękny i pomysłowy stół świąteczny, czyli poznajcie moje patenty na jego nakrycie. Pokażę wam, jak niedrogo, ale ze smakiem i elegancją przygotować wigilijny i świąteczny stół tak, żeby cieszył oko, zanim przyjdą goście i jak nie będzie na nim jeszcze/już potraw. Zobaczcie moje świąteczne aranżacje stołu na Boże Narodzenie i dajcie znać w komentarzach, które najbardziej przypadły Wam do gustu. Zapraszam na kolejny świąteczny odcinek pełen bożonarodzeniowych i zimowych inspiracji!

Kod rabatowy ŚWIĘTA daje Wam 20% zniżki za wszystkie nieprzecenione produkty ze sklepu https://pieknowdomu.pl przy zakupach od 150 zł. Kod działa do 23.12.2022!

Świętulek kupicie tu: https://przepisulek.pl/swietulek

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.