• Instagram
  • YouTube

Prezenty dla kobiet. Poradnik dla mężczyzn.

Drogie Panie – jeśli macie obawy, co Wasz luby wymyśli jako prezent pod choinkę, od razu wyślijcie im link do tego wpisu. Drodzy Panowie – zanim cokolwiek kupicie – przeczytajcie uważnie, a nie dacie się wsadzić na minę pod nazwą „prezent dla ukochanej”. A taka mina może mieć naprawdę straszne konsekwencje… No to do dzieła! Prezentowe TAK i NIE dla ukochanej!

Zanim przejdziemy do konkretów, mała podpowiedź: kobiety bardzo często mówią, co im się podoba, co by chciały, tylko męskie uszy równie często puszczają to… mimo uszu. Wasza ukochana sama podrzuca Wam genialne pomysły na wymarzone prezenty wiele razy w ciągu roku, więc nic, tylko wychwycić to i szybko utworzyć notatkę w telefonie. Gwarantuję Wam, że jeśli kupicie jej coś, o czym wspomniała kilka miesięcy wcześniej, to zapunktujecie podwójnie! Nie dość, że prezent będzie trafiony, to jeszcze pokażecie, że naprawdę jej słuchacie! Podwójna rewelacja. Więc jeśli ukochana zwróci na coś uwagę, szybko to zanotujcie, zróbcie zdjęcie czy zrzut ekranu i przed Świętami – do dzieła!

Drugim źródłem bezcennych informacji są jej najlepsze przyjaciółki: po pierwsze – będą doskonale wiedziały, co się Waszej lubej spodoba/przyda/co będzie pasowało. Tu też punktujecie podwójnie: facet, który zada sobie trud skontaktowania się po ciuchu z najbliższymi koleżankami, żeby kupić coś naprawdę trafionego, będzie podziwiany przez owe przyjaciółki, więc macie je od razu po swojej stronie. Jakby co, jeśli podpadniecie u ukochanej, one na pewno przypomną jej, jak się staraliście w temacie prezentu 🙂

Biżuteria

To zawsze dobry pomysł, bo idę o zakład, że nawet jeśli nie traficie w 10, to Wasza ukochana i tak będzie nosiła to, co jej sprezentujecie. Chyba że są to kolczyki, a ona nie ma przekłutych uszu, wtedy macie problem. Ale jest drobny szczegół, który sprawi, że nawet niedroga biżuteria stanie się absolutnie wyjątkowa i nabierze sentymentalnej wartości – personalizacja. Mały napis wygrawerowany na wisiorku, niedrogim zegarku albo wisiorek z literką albo waszymi inicjałami sprawi, że biżuteria będzie unikalna i jedyna! Nawet prosta bransoletka na sznurku z zawieszką może być albo zwykła, albo naprawdę wyjątkowa, jeśli na zawieszce pojawią się słowa, które dla Was dużo znaczą. Mała rzecz, a zmienia wszystko!

Bielizna

Nawet jeśli wiecie doskonale, jaki rozmiar biustonosza i fig nosi wasza ukochana, to i tak macie duże szanse, żeby koncertowo polec. Bo co firma, to rozmiarówka, a fasony też rządzą się swoimi prawami. Ale jest prosty sposób, żeby uniknąć kłopotów (cooo? myślałeś, że jestem taka gruba?? albo… pewnie byś chciał, żebym nosiła taki rozmiar, no niestety…) A poza tym w niektórych elementach bielizny Twoja ukochana może czuć się dziwnie. Zamiast czegoś, co ma przylegać idealnie, wybierz więc coś, co jest równie seksowne, ale ma większą tolerancję: i rozmiarową, i estetyczną. Na przykład krótką, koronkową koszulkę albo szlafroczek z lejącego materiału. Albo fajne kapcie – pantofle z futrzanym puszkiem. Tego typu prezenty na pewno będą udane i wprowadzą was w romantyczny klimat równie skutecznie jak wyrafinowane push-upy i inne balkonetki.

Zapachy

Perfumy „te co zawsze” to prezent praktyczny – czyli fajny, ale… może niekoniecznie dla ukochanej. Z kolei kupowanie całego flakonu perfum, których ukochana jeszcze nie zaaprobowała, to spore ryzyko. Ale piękny zapach można podarować w innej – bezpiecznej i romantycznej formie: na przykład kupując świecę, która po zapaleniu rozpuszcza się zamieniając się w aromatyczny, ciepły olejek do masażu. Albo kupując olejek w tradycyjnej formie, w butelce i dodając do niego masażer albo książkę o masażu partnerskim z piękną dedykacją. Prezent będzie zaskakujący, romantyczny i na pewno udany.

prezenty dla kobiec świeca

Prezent za 0 zł

Czy można zrobić wspaniały prezent, mając budżet w wysokości 0 zł? Tak, i może to być lepszy prezent niż cokolwiek, co można kupić za pieniądze! Bo przecież do pudełka pod choinką można włożyć coś zupełnie niematerialnego. Albo materialnego tylko trochę. Można przygotować małe kupony na drobne przyjemności: śniadanie do łóżka, domowe spa z kąpielą przy świecach i masażem w twoim wykonaniu, albo na zwolnienie ze zmywania na tydzień. Można ładny słoik wypełnić trzystu sześćdziesięcioma pięcioma karteczkami, na których wypisane są wszystkie powody, dla których ją kochasz – po jednej na każdy dzień roku. Jeśli masz talent plastyczny, możesz coś narysować i pięknie oprawić, jeśli lubisz bawić się słowem, możesz napisać piękny wiersz albo ciekawą historię. Więc jeśli budżet jest ograniczony, to pora wykorzystać wyobraźnię!

A na koniec kokarda!

Prezent prezentem, ale weź to zapakuj!  Tu drodzy panowie, musicie zamienić swoje słabości w siłę! Nie silcie się na piękne, gustowne, równiutkie pakowanie, jeśli prace ręczne nie są waszą mocną stroną! Idźcie pod prąd! Przykład: mój mąż wykorzystał kiedyś jakieś stare pudełko, zwykłe, z szarego kartonu, wkładając do niego nieproporcjonalnie mały w stosunku do pudła prezent, ale robiąc na nim śmieszne napisy i małe drzwiczki, przez które ten drobiazg mogłam łatwo wyjąć. Nieporadne pakowanie może być naprawdę urocze!

 

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.