• Instagram
  • YouTube

Podsumowanie marca

Kocham marzec, bo to już taka prawie, prawie wiosna, a wiosna to moja ukochana pora roku! Tegoroczny marzec był bardzo intensywny, ale  – jak to w mojej pracy – zabawny.

Mieliśmy sporo zabawy z nagraniami na YT – po prawie 13 latach od ślubu musiałam się znów wcisnąć w ślubną kieckę. Tak naprawdę robię to co roku, w rocznicę ślubu. Dlaczego? A to zobaczycie już w filmie, który pojawi się 4 kwietnia, czyli tuż po świętach. Poza tym w marcu pojawił się kolejny filmik z serii Dom dla początkujących – tym razem o myciu okien (LINK), oraz kilka ciekawych filmików o barwieniu pisanek (LINK).

IMG_1933

IMG_2050

IMG_2010

Moja równie ukochana praca to program „Misja ratunkowa”, który możecie oglądać w TVN Style. KOCHAM sprawdzać moje pomysły w domach innych i cieszę się jak dziecko z metamorfoz jakie robimy. Okazuje się, że niewiele trzeba, żeby dom wyglądał super! No i największa przyjemność: wiadomości od widzów, którzy piszą, że po oglądaniu programu aż chce się im zabrać za porządki! To dla mnie największy komplement! Oto bohaterowie czterech pierwszych odcinków 🙂 Jeśli je przegapiliście zapraszam na player.pl. A premiera w każdą sobotę o 16:45.

dEGMe3F+SgGQzfpRtk2QiA

AtXsT1G2SWa%KP1YpAwAyA

NFGipxrTTW+y4tgauWBIiw

FXxUhlamTdC8RhoTL7zhbA

Ale przecież nie samą pracą człowiek żyje, więc poza pracą były też wakacje!!! Pierwsze od wielu miesięcy, wyczekane i wymarzone, oczywiście w moich ukochanych Włoszech. Powiem Wam tak: trzech pierwszych dni nie pamiętam, nie dlatego, żebym tak imprezowała 🙂 ale dlatego, że byłam bardzo, bardzo zmęczona. Mam wielkie pokłady energii, ale i one się kiedyś wyczerpują… A w tym roku dałam sobie ostro w kość. Dlatego moje urlopowe postanowienie to popracować nad lepszą równowagą między życiem zawodowym a odpoczynkiem (chociaż jak ktoś pracuje w domu to nie jest wcale takie łatwe…)

IMG_9556

18 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.