• Instagram
  • YouTube

Podsumowanie października

Październik jakoś super szybko zleciał (biorąc pod uwagę pogodę to może to i lepiej…).

Jeden z najpiękniejszych październikowych dni spędziłam na nagrywaniu kolejnych odcinków na YT – pojawił się filmik o tym jak kupić wygodne szpilki (LINK), a także o tym jak zorganizować sobie auto, by w środku panował względny porządek (LINK).

IMG_6439

IMG_8387

Miałam też „wielkie wyjście” – rzadko biorę udział w jakichś modowych wydarzeniach, bo to nie do końca moja bajka, ale z przyjemnością wybrałam się na świętowanie 17 urodzin duetu Paprocki&Brzozowski. Przy okazji miałam przyjemność włożyć ich kreację, czyli… sweter 🙂 To mi się właśnie podoba w projektach chłopaków: niby wieczorowo, a wygodnie i przede wszystkim ciepło!

IMG_6604

Nagrywałam też nowe odcinki mojego programu „Gwiazdy prywatnie” dla TVN Style. Bardzo lubię pracę przy tym projekcie, bo bardzo lubię zaglądać ludziom do domów 🙂 Odwiedziny u Beaty Kozidrak czy Radka Liszewskiego to była prawdziwa przyjemność! Za każdym razem dom gwiazdy mnie zaskakuje: praktycznością, skromnością, albo wręcz przeciwnie: wystawnością. Ale też ciekawie jest zobaczyć kogoś, kogo znamy z telewizji czy ze sceny w domowym otoczeniu. Dotychczasowe odcinki możecie zobaczyć na Player.pl, a premiera w każdą sobotę o 22:35 (powtórka w niedzielę o 17:55).

IMG_6404(1)

IMG_6352

IMG_6353

IMG_6354

Gdybyście z kolei mieli ochotę zobaczyć mnie w prywatnym otoczeniu to zapraszam do obejrzenia filmu, który w ciągu ostatnich miesięcy był na moim kanale oglądany najczęściej, czyli wizyty w moim domu (LINK). Postanowiłam oprowadzić Was po domu w całości, bo w odcinkach na YT pojawiają się tylko urywki domu, czasem przemeblowanego trochę na potrzeby nagrania. A teraz możecie zobaczyć całość, dokładnie tak jak wygląda na co dzień. Dostałam od Was dużo miłych komentarzy po tym filmie i jest mi szczególnie miło jeśli zainspirował kogoś do zmian we własnym domu 🙂

IMG_8181

IMG_7705

 

Październik to też miesiąc moich imienin. Przyjaciółki zaskoczyły mnie kolacją imieninową (a raczej „poimieninową” i „przedurodzinową” jednocześnie) i pięknym bukietem. Tego samego dnia miałam niezwykłą przyjemność poprowadzić konferencję prasową z jednym z moich ulubionych autorów: Danem Brownem. Poznanie go to była prawdziwa przyjemność: jest skromny, odnosi się do wszystkich z dużym szacunkiem i jest bardzo otwarty i pogodny! Teraz książki Browna będę czytać z jeszcze większą przyjemnością!

IMG_6587

Zrzut ekranu 2017-10-26 o 15.12.50

Zrzut ekranu 2017-10-26 o 15.11.25

A w listopadzie urodziny… Zmiana kodu czwórka z przodu… Zamierzam świętować caaaaaalutki miesiąc 🙂 A co!

15 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.