• Instagram
  • YouTube

Coś pięknego, jakie książki! Polecajka na grudzień

Jak co miesiąc mam dla Was wpis z poleceniami. Jako że grudzień to miesiąc prezentów (i wszyscy, którzy śledzą mój kanał na YouTube wiedzą, że poleceń w tym temacie mam mnóstwo!) to moja grudniowa polecajka będzie pełna pięknych książek. Zaczynamy!

Coś pięknego!

Kaja Muszak „Coś pięknego! Poznaj haft i naucz się wyszywać krok po kroku” oraz „Coś wyjątkowego! Jak wyszywać napisy i wzory na wszystkie pory roku”, Wydawnictwo Otwarte

Historia jest taka: kilka lat temu, w pierwszej polecajce „prezentów z Instagrama” na YouTubie poleciłam konto Naniewymiar Embroidery (@naniewymiar_embroidery). Prace Kai mnie oczarowały; miałam już kilka wiszących nad kominkiem i chciałam się podzielić  tym „znaleziskiem”. Kaja odezwała się do mnie w kwietniu kolejnego roku, czyli dobre pół roku później. W bardzo wzruszającym liście opisała, że dopiero „wygrzebała” się z zamówień, które posypały się po moim filmie i odważyła się rzucić etatową pracę dla haftowania! Trzymam ten list jak skarb, bo chyba nigdy wcześniej nie miałam świadomości, jaką potęgą jest społeczność Pedantuli i jaką macie moc, również w zmienianiu czyjegoś życia i spełnianiu czyichś marzeń!

Kaja Muszak Na Niewymiar
Kaja Muszak „Coś pięknego! Poznaj haft i naucz się wyszywać krok po kroku” oraz „Coś wyjątkowego! Jak wyszywać napisy i wzory na wszystkie pory roku”, Wydawnictwo Otwarte [KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie i przenieś się prosto na stronę wydawnictwa]

Kaja pięknie rozwija się w swojej pracy, organizuje warsztaty, pisze e-booki, ale przede wszystkim wydała dwie cudowne książki o hafcie. Sama haftuję, więc mogę Wam powiedzieć, że to nie tylko solidna dawka technicznej hafciarskiej wiedzy, ale także potężne źródło inspiracji i pomysłów. A także zachęta do tego, żeby spróbować, odważyć się, zacząć albo wrócić do porzuconej lata temu pasji. W książkach Kai znajdziecie podstawowe informacje o różnych wzorach haftu, o tym, do jakiego rodzaju prac ich używać. Dowiecie się, jak haftować litery, kwiaty czy liście. Poznacie proste sposoby na różne hafciarskie bolączki! Ale przede wszystkim znajdziecie wsparcie i kapkę hafciarskiej filozofii, bo haft to prawdziwa sztuka, która ma moc, by zmieniać świat na lepsze!

Cieszę się, że moda na haft wraca! Bo to przepiękne, wymagające skupienia, spokoju i cierpliwości zadanie (a to cechy, które rzadko mamy okazję pielęgnować w dzisiejszym świecie).

Kaja! Trzymam za Ciebie kciuki! Rozwijaj się pięknie!

Kaja Muszak Coś Pięknego!
Kaja Muszak „Coś pięknego! Poznaj haft i naucz się wyszywać krok po kroku” oraz „Coś wyjątkowego! Jak wyszywać napisy i wzory na wszystkie pory roku”, Wydawnictwo Otwarte [KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie i przenieś się prosto na stronę wydawnictwa]

Fotoksiążka

Uważam, że fotoksiążka to naprawdę jeden z najlepszych prezentów, jaki możemy komuś podarować! Ileż może być pomysłów na taki pełen uczuć prezent!

  • dla kogoś wyjątkowego książka ze wspomnieniami ze wspólnych wyjazdów, imprez i przeróżnych towarzyskich okazji;
  • dla ukochanej: wybór najpiękniejszych wspólnych zdjęć okraszonych komentarzem od serca;
  • dla dorosłego dziecka: historia miłości rodziców, ich poznania się, narodzin pociechy i jej dorastania;
  • dla sportowca amatora: dokumentacja pierwszych kroków w sporcie, pierwszych startów i sukcesów;
  • dla dziecka: wydrukowane w formie eleganckiej książki rysunkowe prace sprawią, że każdy mały artysta poczuje się wyjątkowy.

Poszukajcie swojego pomysłu na fotoksiążkę, a jak będziecie już wiedzieli, jaki to będzie prezent i dla kogo, skorzystajcie z mojej zniżki na empik foto:

W dniach 6-13 grudnia Empik Foto ma dla Was 30% na wszystko na stronie www.empikfoto.pl oraz w aplikacji Empik Foto na hasło PEDANTULA

Pamiętajcie, że fotoprezenty warto zamawiać wcześniej, ponieważ ich produkcja zajmuje kilka dni, więc warto mieć pewność, że dotrą na czas przed świętami!

Empik Foto

Praktyczna książka, czyli ŚwiętUlek

Cóż mogę napisać: ponad 2 000 ŚwiętUlków w Waszych domach to dla mnie spełnienie marzeń. Ale okazuje się, że to nie koniec, bo liczba zamówień wcale nie spada! A to oznacza, że ciągle jest zapotrzebowanie na dobre świąteczne rady! ŚwiętUlek ma Wam pomóc zorganizować Święta po swojemu, żeby były takie, jakie sobie wymarzyliście. W związku z tym przygotowałam dwa proste ćwiczenia dla całej rodziny i moc porad, jak „ogarnąć” różne świąteczne obszary od porządku w kuchni po prezenty. A do tego dodałam 14 pysznych, świątecznych przepisów na śledzie, groch z kapustą, rybę w galarecie, zupy i ryby, które zjedzą nawet dzieci!

świętUlek okładka

KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie i przenieś się prosto do sklepu. Dowiedz się więcej o ŚwiętUlku i zrób sobie Święta po swojemu!

Książka na prezent… ale poczekaj z jej zakupem!

Dwa miesiące temu mój kompleksowy poradnik „Pozamiatane” stał się potrójnym bestsellerem – kupiło go ponad 30 000 osób! To dla mnie niewyobrażalny sukces! Wydane dwa lata później „Podaj dalej” też radzi sobie doskonale. Uzupełnieniem książek jest „PlanUlek”, czyli bullet journal (z informacjami, jak go samodzielnie zaplanować i zorganizować) zawierający mnóstwo krótkich porad domowych, które ułatwią Wam codzienne życie. I wszystkie te wydawnictwa gorąco polecają się na prezenty! Ale uwaga: nie kupujcie ich w tej chwili, bo lada moment wydawnictwo Altenberg planuje Dni Darmowej Dostawy, dzięki którym zaoszczędzicie kilkanaście złotych na kosztach transportu!

Oferta na darmową dostawę będzie obowiązywała już w poniedziałek 13.12 wieczorem do wtorku 14.12. do 23:59. Dotyczy wysyłki na terenie całej Polski kurierem lub do Paczkomatu. Oczywiście koszty darmowej wysyłki bierze na siebie wydawnictwo.

Pozamiatane KLIKNIJ TUTAJ, żeby przenieść się na stronę „Pozamiatane”
KLIKNIJ TUTAJ, żeby przenieść się na stronę „Podaj dalej”
KLINKIJ TUTAJ, żeby przenieść się na stronę „PlanUlka”
Możesz też klikać w zdjęcia, żeby przenieść się prosto na stronę wydawnictwa!

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.