• Instagram
  • YouTube

Poradnik lepszego życia w domu…

… czyli nowy Katalog IKEA już jest!

Znam prawdziwych wyznawców tej publikacji, którzy z niecierpliwością czekają na koniec lata, co takiego IKEA zaproponuje tym razem. I tym razem jest trochę jak zwykle, a trochę inaczej. Nowością jest zmiana samej formy Katalogu, który zdecydowanie idzie w stronę poradnika. W najnowszej edycji znajdziecie ponad 200 porad związanych z organizacją życia codziennego i tworzeniem przyjaznej, przytulnej przestrzeni. To, co było zawsze – i szczęśliwie jest nadal – to meble i akcesoria z dobrych, naturalnych materiałów i w rozsądnych cenach (moi ukochani Włosi mają na to takie piękne sformułowanie – prezzo ragionevole, czyli taka uzasadniona jakością cena).

Z tegorocznego katalogu wybrałam dla Was 5 rozwiązań, które już świetnie funkcjonują w moim domu i które zapewnią Wam święty spokój i domowy dobrostan. Dzięki nim:
– przestaniecie się potykać w przedpokoju o własne buty,
– unikniecie porannych konfliktów o łazienkę,
– oswoicie pojęcie „inteligentny dom”, satysfakcjonując przy tym swojego wewnętrznego leniuszka,
– opanujecie walające się na wierzchu drobiazgi z kategorii przedpokój, kuchnia, DIY i domowe biuro
– oraz dacie drugie życie meblom, które zakończyły już swoją misję w danym pokoju.

Zapraszam zatem na film:

Pamiętajcie, że bezpłatną kopię swojego Katalogu możecie już odebrać w każdym sklepie IKEA, ale możecie także już teraz przejrzeć go tutaj: KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ NOWY KATALOG.

Materiał powstał przy współpracy z firmą:
6 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.