• Instagram
  • YouTube

Prezenty dla… młodych rodziców!

Jako za chwilę „młody ponownie” rodzic chciałabym Wam dziś podpowiedzieć kilka fajnych prezentów dla przyszłych/młodych rodziców, które nie są oczywiste. Bo wiecie… mówiąc brutalnie: kocyków, przytulanek i gryzaczków dostaną pewnie na pęczki. A jest sporo naprawdę praktycznych produktów, które przydadzą się im bardziej. Wiele z nich to większy wydatek, warto więc skrzyknąć się w parę osób i zamienić te 5 kocyków na coś, co będzie super potrzebne we wczesnym okresie życia malucha.

Nie krępujcie się także pytać rodziców o to co im potrzebne, albo jeszcze lepiej – dać im wybór. Bo może sami z siebie będą się wstydzili poprosić o coś, co kosztuje kilkaset złotych. A jeśli planujecie wydać aż tyle, to lepiej na coś, co na pewno będzie miało zastosowanie – zaproponujcie więc: może wolicie to albo to, a może coś jeszcze w podobnej kwocie. Prawda jest taka, że wydatki na dziecko są koszmarnie wysokie, więc jak już coś kupować, to porządnie!

Poniżej więc moja top lista prezentów, na które młodzi rodzice zareagują entuzjastycznie.

Laktator

Laktator to bardzo przydatna rzecz, którą lepiej oczywiście skonsultować ze świeżą upieczoną mamą. W zależności od potrzeb możemy wybrać ręczny (1. Medela Harmony KLIK) lub podwójny, elektryczny, do zadań specjalnych (2. Medela Swing Maxi KLIK).

Niania elektroniczna

Na rynku mamy ogromny wybór opcji! Ja zdecydowanie wolę taką bez kamery, ale za to z funkcją lampki nocnej (1. Motorola MBP16 KLIK)Ten model jest aktywowany głosem, gra kołysanki i ma wbudowany termometr! 2. to prócz niani projektor, czyli bardzo przyjazna lampka nocna zmieniająca kolory. Ona również daje możliwość dwustronnej komunikacji (2. Alecto DBX-63 KLIK)

Nawilżacz powietrza

O tym czym kierować się wybierając nawilżacz powietrza pisałam w zeszłym tygodniu, więc jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam tutaj: KLIK. Do dziecięcego pokoju moim zdaniem świetnie sprawdzi się nawilżacz z funkcją projektora rozgwieżdżonego nieba (1. Alecto BC-21 KLIK), lub taki, który jednocześnie zamienia się nocną lampkę zmieniającą delikatnie barwy (2. Alecto BC-24 – KLIK)

Ekspres do kawy

Nie oszukujmy się. Sen to coś, czego świeżo upieczonym rodzicom potrzeba najbardziej! Tego podarować nie możemy, ale co pomaga, kiedy mamy niedobory snu? KAWA! Ekspres do kawy do niemały wydatek, ale można upolować okazje (1. Krups Evidence Plus EA8948 – do końca miesiąca tańszy o 400 zł! KLIK) lub znaleźć coś bardzo porządnego za mniej niż tysiąc złotych (2. DeLonghi DL Dedica EC685M KLIK).

Podgrzewacz do butelek i słoiczków

Podgrzewacz do butelek i słoiczków z elektronicznym termostatem i funkcją sterylizacji (Oro-Med ORO-Baby Heater KLIK)

Możecie też zdecydować się na nieco drobniejszy, ale równie fajny prezent:

1. Samochodowy podgrzewacz do butelek – BabyOno 193 KLIK, 2. Pojemniczek na mleko w proszku, który doskonale sprawdzi się też jako pojemniczek na smoczek – BabyOno Pojemnik na mleko w proszku 1022 KLIK, 3. Lampka nocna w kształcie samolotu – Alecto Samolot Eddy KLIK. 

I pamiętajcie: lepiej zapytać, kupić coś trafionego i być miło wspominanym przez rodziców, kiedy będą z prezentu od Was korzystać kolejny raz, niż kupić coś, co będzie zalegać na dnie szuflady 🙂

W opisach zdjęć znajdziecie aktywne linki, które przeniosą Was prosto do sklepu. Klikając nazwy wybranych przeze mnie modeli, możecie sprawdzić aktualne ceny i promocje! Linki, które widzicie w tym wpisie, to linki afiliacyjne. Będzie mi miło, jeśli z nich skorzystacie. Spośród całej szerokiej oferty sklepu wybrałam produkty naprawdę godne rekomendacji – jeśli dokonacie zakupu za pośrednictwem mojego linku, ja otrzymam prowizję od zakupu. Mam nadzieję, że wybrane przeze mnie modele będą pomocne przy podejmowaniu decyzji. 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.