• Instagram
  • YouTube

Przypalone garnki – jak je domyć?

Jak domyć przypalone garnki? Jak doszorować spaleniznę? Jak doczyścić zapieczone spody? Poznaj moje sposoby i wypróbuj je koniecznie!

Zapraszam na film, w którym podpowiadam jak poradzić sobie ze spalenizną w garnku emaliowanym, kiedy przez przypadek przypali się Wam sos. Sprzedaję Wam też patent na domycie spodu patelni, która przez długi czas używana była na kuchence gazowej i osiadł na niej trudny do usunięcia nalot. Przypalone garnki to już nie problem!

Jeśli znacie moje rady, to wiecie, że jestem zwolenniczką prostych rozwiązań: wrzątek, mleczko do czyszczenia, folia aluminiowa, zwykły druciak i ręczniki papierowe. Jak widzicie, do doczyszczenia przypalonych spodów garnków wystarczy kilka podstawowych przedmiotów, które pewnie macie już w domu, a jeśli nie, to wystarczy, że klikniecie w zdjęcie poniżej, a przeniesiecie się prosto do sklepu.

Zapraszam też do obejrzenia filmu, w którym testuję magiczną gąbkę i tłumaczę, do czego można jej używać, a kiedy jest to bardzo zły pomysł! KLIKNIJ TUTAJ

2 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.