• Instagram
  • YouTube

Przypalone garnki – jak je domyć?

Jak domyć przypalone garnki? Jak doszorować spaleniznę? Jak doczyścić zapieczone spody? Poznaj moje sposoby i wypróbuj je koniecznie!

Zapraszam na film, w którym podpowiadam jak poradzić sobie ze spalenizną w garnku emaliowanym, kiedy przez przypadek przypali się Wam sos. Sprzedaję Wam też patent na domycie spodu patelni, która przez długi czas używana była na kuchence gazowej i osiadł na niej trudny do usunięcia nalot. Przypalone garnki to już nie problem!

Jeśli znacie moje rady, to wiecie, że jestem zwolenniczką prostych rozwiązań: wrzątek, mleczko do czyszczenia, folia aluminiowa, zwykły druciak i ręczniki papierowe. Jak widzicie, do doczyszczenia przypalonych spodów garnków wystarczy kilka podstawowych przedmiotów, które pewnie macie już w domu, a jeśli nie, to wystarczy, że klikniecie w zdjęcie poniżej, a przeniesiecie się prosto do sklepu.

Zapraszam też do obejrzenia filmu, w którym testuję magiczną gąbkę i tłumaczę, do czego można jej używać, a kiedy jest to bardzo zły pomysł! KLIKNIJ TUTAJ

2 komentarzy

Zostaw komentarz