• Instagram
  • YouTube

Magiczna gąbka – jak działa?

Czym jest magiczna gąbka? Jak działa, do czego jej używam, a do czego absolutnie nie wolno jej stosować? Pokażę Wam, że odtąd plamy z kredek, flamastrów, markerów, długopisów, pobrudzone ściany, brudne fugi czy buty nie będą już żadnym problemem. Zapraszam na odcinek!

Poniżej znajdziecie linki do różnych magicznych gąbek. Wystarczy kliknąć w zdjęcie, żeby przenieść się bezpośrednio do sklepu! Dwa kliknięcia i magiczna gąbka może być Twoja 🙂

W menu bloga, w zakładce #wszystkowporzadku znajdziecie krótkie filmiki instruktażowe, w których dzielę się moimi najskuteczniejszymi sposobami na doczyszczenie najbardziej problematycznych domowych miejsc! Jak wyczyścić piekarnik? Jak domyć i utrzymać w czystości kabinę prysznicową? KLIKNIJ TUTAJ i przenieś się do filmików!

7 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.