• Instagram
  • YouTube

Jak zadbać o czysty i pachnący dom, gdy ma się zwierzęta?

Zwierzaki w domu to źródło radości, ale też – co tu dużo mówić – domowego bałaganu. Wszędobylska sierść, piasek naniesiony na ukochanych łapkach i ślady owocnych zabaw to główne problemy właścicieli czworonogów. Dziś zatem odcinek o tym, jak radzić sobie ze śladami psiej i kociej obecności (a wierzcie mi, wiem, co mówię, mam dwa psy i dwa koty). To odcinek o tym, jak zadbać o nasz dom, żeby był przyjazny dla wszystkich domowników – niezależnie od tego, czy mają dwie nogi czy cztery łapy.

A że przyjemny, świeży zapach jest jednym z kluczowych elementów czystości w domu, to mam dla Was propozycję:

jeśli macie ochotę wypróbować perełki zapachowe Lenor w akcji, wejdźcie na tę stronę [KLIKNIJ TUTAJ] i odpowiedzcie na kilka pytań. Wspólnie z marką Lenor przygotowałam dla Was 300 opakowań perełek do wypróbowania. A jeśli w swoich mediach społecznościowych podzielicie się swoimi wrażeniami, koniecznie oznaczcie post #testujeLENORzUla oraz #LenorPerelki. Ja przejrzę uważnie te posty i spośród wszystkich wybiorę 10 osób, które otrzymają solidny zapas perełek Lenor we wszystkich wariantach zapachowych! Wypróbujcie je koniecznie!

#freshhack #scentboosterbeads #ad #LenorUnstoppables

Materiał powstał przy współpracy z firmą:
3 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.