• Instagram
  • YouTube

Dekoracje na stół. Proste świąteczne dekoracje DIY

Wiecie jak to jest ze świątecznym stołem – kiedy ugina się pod potrawami oczekującymi na gości wygląda pięknie. A kiedy goście wyjdą robi się jakoś tak… pustawo. Dlatego świetnym pomysłem na zapełnienie tej pustki są dekoracje na stół. W zależności od możliwości i nastroju można zaszaleć bardziej, lub mniej. A ja proponuję dziś trzy zestawy zbudowane z elementów, które można kupić w JYSK. Bezpośrednie linki znajdziecie w opisach pod zdjęciami.

Srebrne trio

Świece, które są podstawą tej dekoracji były jednym z moich największych zaskoczeń w JYSK. Kiedy zobaczyłam je po raz pierwszy nie mogłam uwierzyć, ze nie są to prawdziwe świece płonące żywym ogniem! A jednak! Zestaw, który widzicie na zdjęciu zrobiłam ze szklanego korytka (którego na codzień używam na biurku), kolorowych kryształków ozdobnych oraz świec. Wszystkie elementy możecie obejrzeć w sklepie, do którego przeniesiecie się po kliknięciu w podpis zdjęcia.

Ogień we szkle

Podstawę tego zestawu stanowi taca, która na codzień stoi przy moim kuchennym zlewie – trzymam na niej dozowniki z płynem do naczyń i mydłem w płynie. Tutaj posłużyła jako podstawka dla trzech szklanek z pionowymi żłobieniami i gałązek cisu, które ciachnęłam w ogrodzie. W szklankach zapaliłam małe świeczuszki, tealighty.

Róż i bombki

To jest propozycja najbardziej efektowna, ale RÓWNIE PROSTA w przygotowaniu. Na złotą tacę wysypałam małe różowe bombeczki w różnych odcieniach. Wybrałam klika blokowych świec z w różnych rozmiarach, z których największe przewiązałam różową tekstylną wstążką. Niewiele pracy, a efekt bardzo dobry. No i po wszystkim można ten zestaw po prostu rozłożyć na części pierwsze, beż żadnych strat!

***

Ten wpis jest uzupełnieniem filmów, które możecie obejrzeć na moim kanale YouTube oraz na blogu. Nagrałam dwa filmy, w których pokazuję jak zamienić codzienne przedmioty w świąteczne dekoracje, tak, by zmienić ich charakter, cieszyć się świąteczną atmosferą, bez konieczności inwestowania w naręcza świątecznych dekoracji.

Wpisy z instrukcjami, jak wykonać dekoracje z filmów krok po kroku znadziecie poniżej (wystarczy kliknąć w tytuł)

Listę otwartych sklepów stacjonarnych JYSK znajdziecie pod tym linkiem KLIK.

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.