• Instagram
  • YouTube

Mikołajki – pomysły na drobne prezenty

Tematem dzisiejszego filmu są Mikołajki, czyli pokażę Wam fajne pomysły na niedrogie świąteczne prezenty. Podzieliłam je na trzy przedziały cenowe: do 20 zł, do 30 zł i do 50 zł. Znajdziecie tu prezentowe inspiracje zarówno dla dziewczyn, jak i chłopców, we wszystkich kategoriach wiekowych.

Zapraszam Was na nowy odcinek i pamiętajcie, proszę, że w związku z moim urlopem macierzyńskim dzisiejszy nagrywałam we wrześniu, kiedy wszystko było jeszcze w miarę normalne. Ale skoro szkoła jest zdalna, to przecież Mikołajki też mogą być zdalne! A kupione na Allegro prezenty możecie wysłać od razu do obdarowanego! A poza tym przecież Mikołajki obchodzimy nie tylko w szkole, więc pomysły na drobne prezenty i tak się zawsze przydadzą.

Zaprezentowane w dzisiejszym odcinku prezenty możecie znaleźć na Allegro:

do 20 zł

do 30 zł

do 50 zł

Więcej świątecznych inspiracji znajdziecie w zakładce „Boże Narodzenie” tu na blogu, lub po prostu klikając TUTAJ.

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.