• Instagram
  • YouTube

Efektowne mocktaile, czyli przepisy na pyszne bezalkoholowe drinki

Dziś mam dla Was efektowne mocktaile, czyli przepisy na pyszne bezalkoholowe drinki. Pokażę Wam, jak samodzielnie przygotować fantastyczne orzeźwiające koktajle (Virgin Mojito, Margarita i inne) na bazie wody gazowanej domowym sposobem z saturatora SodaStream i owoców. Idealne na lato, idealne na upał, a do tego ekologiczne (zero jednorazowego plastiku!) i ekonomiczne (nie kupujecie butelkowanej wody). Zapraszam na odcinek. Na zdrowie!

 

Do 30 sierpnia 2023 z kodem rabatowym ULA-30 możecie – przy zakupach za minimum 150 zł – liczyć na rabat 30% na butelki, pojedyncze syropy i saturatory. Uwaga! Liczba kodów rabatowych jest ograniczona! Wejdźcie na sodastream.pl! [KLIK]

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.