• Instagram
  • YouTube

Jak dbać o garnki: użytkować, myć i przechowywać – praktyczne porady

Ten film to pierwszy odcinek nowej serii: jak dbać o przedmioty codziennego użytku. Dziś pokażę Wam, jak właściwie dbać o garnki i patelnie: jak je myć, przechowywać i jak w nich gotować. Porad będę Wam udzielać na przykładzie naczyń VALDINOX Solution o nieprzywieralnej powierzchni. Mimo iż ich powłoka non-stick jest łatwa w utrzymaniu czystości i może Wam służyć długie lata, należy o nią odpowiednio dbać. Jak? Oglądajcie uważnie dzisiejszy odcinek do końca. Tam czeka na Was konkurs.

A kolekcja naczyń kuchennych Valdinox SOLUTION dostępna jest wyłącznie w sieci Auchan w całej Polsce do 24.12 lub do wyczerpania zapasów!

Pozostałe kolekcje naczyń Valdinox możecie znaleźć: https://www.valdinox.pl/

 

A teraz konkurs:

Również i Wy możecie stać się zadowolonymi użytkownikami garnków VALDINOX Solution. Jak? Do końca przyszłego tygodnia (do 1 grudnia) wysyłajcie na adres: [email protected] Wasze przepisy na dania z JEDNEGO GARNKA. Z nadesłanych propozycji wybiorę 3 najfajniejsze i nagrodzę zestawem garnków. Ogłoszenie wyników w poniedziałek 2 grudnia. Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo. Powodzenia!

Materiał powstał przy współpracy z firmą:
2 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.