• Instagram
  • YouTube

Czyszczenie grilla – jak to robić?

Czyszczenie grilla może wydawać się żmudnym zadaniem, jednak na szczęście – wcale tak nie jest! Obejrzyjcie film, w którym wyjaśniam krok po kroku, jak to zrobić. Dobra wiadomość jest taka, że takiego wielkiego czyszczenia nie musicie robić za każdym razem! Są jednak czynności, które warto wykonać po każdym grillowaniu!

Edit 2020: ten film nagrałam dwa lata temu. Pogoda była bardzo grillowa – ciepłe, jasne wieczory zachęcały do spędzania czasu w ogrodzie. Co jednak zrobić, kiedy leje przez kilka dni z rzędu tak bardzo, że nawet pranie nie wysycha, nie mówiąc już o tarasie i grillu? Na moim Instagramie, na IGTV znajdziecie film, w którym dzielę się z Wami moim najnowszym odkryciem – domowy, elektryczny grill kontaktowy, to jest rozwiązanie, którego potrzebowałam! W filmie i w wyróżnionych stories zobaczycie, co upiekłam na nim w ostatnim tygodniu! A sam grill jest do kupienia w bardzo rozsądnej cenie TUTAJ, wystarczy kliknąć w link, lub w zdjęcia poniżej!

grill silvercrest

Poniżej znajdziecie kilka linków, do grilli i akcesoriów, które mogą być pomocne!

Grill bardzo podobny do tego, który widzicie na filmie, znajdziecie między innymi tutaj: kliknij, żeby przenieść się na stronę sklepu.

W na filmie widzicie ujęcia, w których do grillowania przy stole używam grilla elektrycznego to dokładnie ten model występuje w kliku kolorach: kliknij tutaj, a przeniesiesz sie na stronę sklepu.
grille elektryczne lotus

Poniżej kilka szczotek do skrobania rusztu ze spalonych resztek.

Czyszczenie grilla zainspirowało Was do spędzenia czasu w ogrodzie? W tych wpisach znajdziecie inspiracje do urządzenia ogrodowego pikniku, zapraszam!

Majowy piknik z jedzeniem „zrób to sam”

Czekoladowy deser na piknik

Jak zorganizować piknik?

W co się bawić na pikniku?

5 komentarzy

Zostaw komentarz