• Instagram
  • YouTube

Jak zapakować gotówkę na prezent

Sezon na wesela właśnie się zaczyna, a pary młode bardzo chętnie jako najlepszy prezent wskazują gotówkę. Uważam, że jeśli takie jest życzenie państwa młodych to należy je spełnić, ale prezent niekoniecznie musi być zapakowany w kopertę. Dzisiaj mam dla ciebie dwie efektowne propozycje, które pozwolą na dyskretne ukrycie pieniędzy i będą jednocześnie fajnym prezentem. Jak zapakować gotówkę?

Biały słój słodkości

Piękne, wielkie pojemniki znajdziecie teraz w supermarketach budowlanych – to pora na kiszenie ogórków, więc i pojemników jest sporo. Również na targu w twoim mieście znajdziesz duży wybór takich szklanych naczyń.

Słodka zawartość musi być pakowana pojedynczo: możecie wybrać czekoladki (rafaello, ferrero rocher, mon cheri) lub landrynki albo kolorowe cukierki – koniecznie muszą mieć jednak piękne opakowanie.

IMG_8414

Bez nazwy-1

Do wysokości połowy słoja nasyp słodyczy. Do koperty (najlepiej kolorystycznie spójnej z kolorem opakowań czekoladek) włóż odpowiednią sumę. Dosyp łakoci do pełna i upewnij się, że koperta jest dobrze ukryta. Słój przewiąż wstążką i gotowe!

IMG_8415

IMG_8446

IMG_8450

IMG_8459

Kolorowa karafka pyszności.

To wariacja na temat słoja, ale w mniejszej skali. Szklane naczynie możesz wybrać tu (www.weck.pl)  – pojemnik może być kulisty albo przypominać kolumnę. Zaopatrz się w odpowiednią ilość czekoladowych drażetek (ja wybrałam M&M’s, ale można także kupić kolorowe draże na wagę, w supermarkecie). Tym razem pieniądze trzeba będzie zwinąć w rulon – w mniejszym naczyniu koperta się nie zmieści. Zwitek trzeba zapakować albo w celofan albo w materiałową saszetkę, bo gotówka nie powinna dotykać cukierków bez opakowania. Na koniec znów wstążka, do której możecie także przypiąć bilecik z życzeniami.

IMG_8465

IMG_8467

IMG_8470

IMG_8486

IMG_8488

IMG_8492

34 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.