• Instagram
  • YouTube

Jakie zabiegi pielęgnacyjne w jakim wieku – porady specjalisty

W dzisiejszym wyjątkowym odcinku odpowiem na pytanie, jakie zabiegi pielęgnacyjne w jakim wieku wykonywać najlepiej. O doborze najlepszej pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała dla 20-, 30, 40- i 50-latek opowie specjalistka kosmetolog z sieci salonów Laser DeLux, która to firma w ubiegłym roku wylicytowała występ w moim odcinku na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek dodatkowe pytania, zadawajcie je w komentarzach. Mój gość postara się na nie odpowiedzieć. Zapraszam na film!

Laser DeLux to sieć 21 salonów w 19 miastach w Polsce obecna na rynku od 2008 roku, oferująca depilację laserową, zabiegi modelujące sylwetkę oraz regenerujące skórę twarzy i ciała. Więcej na ICH STRONIE [KLIK]

3 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.