• Instagram
  • YouTube

Kolorowe etykiety na Twoje pojemniki

Czy widzieliście już film o pojemnikach na suche produkty spożywcze? Jeśli nie, to znajdziecie go tutaj (link do filmu) Jeśli tak, to pora na kolejny krok, fajne oklejanie! Wspólnie z zaprzyjaźnioną graficzką przygotowałam dla Was etykiety do wydrukowania. Są w trzech różnych stylach do wyboru – myślę, że znajdziecie coś pasującego do Waszej kuchni. Zawsze możecie też zaprojektować swoje etykietki, nawet przy wykorzystaniu zwykłego programu tekstowego albo różnych stron ułatwiających tworzenie własnych projektów graficznych.

Etykietki nie muszą być na zawsze – co więcej, trzeba je zmieniać przy każdym kolejnym myciu słoików, więc to fajna okazja do zmiany klimatu kuchni od czasu do czasu. Jeśli macie więc ochotę na wiosenne kuchenne porządki – oto nadarza się okazja 🙂 A jeśli wykorzystacie etykiety w swojej kuchni, proszę, koniecznie wyślijcie do mnie zdjęcia lub zamieśćcie je na swoich profilach FB i Insta i oznaczcie mnie na zdjęciu, żebym mogła je zobaczyć!

24 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.