• Instagram
  • YouTube

Konkurs „Sezon na przetwory” i RABAT do sklepu!

Dzieeeń dobry!

Zapraszam na szybki konkurs, który organizuję z naszym zaprzyjaźnionym sklepem Pieknowdomu.pl Konkurs nosi tytuł „Sezon na przetwory”, a zasady wzięcia udziału w tym konkursie są bardzo proste!

Konkurs „Sezon na przetwory”

  1. Na moich kanałach na Facebooku lub na Instagramie (gdzie Wam wygodniej i gdzie Wam bardziej po drodze) musicie odnaleźć rolkę konkursową.
  2. Zadanie konkursowe: w komentarzu do tej rolki podajcie swój ulubiony przepis na sezonowy przetwór owocowy lub warzywny. Może to być sok, dżem, sałatka, kiszonka – zapełnijmy razem całą spiżarnię!
  3. Na komentarze z przepisami czekamy do niedzieli, 16.06.2024 do godziny 23:59
  4. Spośród komentarzy pod tą rolką na Facebooku i na Instagramie wybiorę 3 najciekawsze przepisy, których autorzy otrzymają nagrodę w postaci sokownika od sklepu Pieknowdomu.pl
  5. Dodatkowo 5 najlepszych przepisów zostanie opublikowanych tutaj, na moim blogu!
  6. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Mój sok Truskawkowy z sokownika PRZEPIS

Składniki

2 kilogramy truskawek
cukier do smaku (u mnie pół szklanki)
sok wyciśnięty z 2 krwistych pomarańczy sycylijskich

Wykonanie:

Truskawki starannie umyj i osusz. Usuń szypułki, a owoce pokrój na mniejsze cząstki i umieść na górnym piętrze sokownika. Zasyp cukrem i dodaj sok pomarańczowy.

Do dolnego naczynia sokownika wlej wodę i doprowadź do wrzenia.

Na bulgoczącą wodę wstaw piętro środkowe, to, w którym zbiera się sok oraz piętro górne, to z truskawkami. Przykryj pokrywką, zmniejsz gaz i czekaj, aż w środkowej części zbierze się piękny czerwony i aromatyczny sok!

Teraz wystarczy zlać sok do wyparzonych butelek.

Jeśli chcesz sok przechowywać dłużej, należy butelki poddać pasteryzacji, najlepiej w kąpieli wodnej. Jeśli chcesz użyć go od razu tak jak ja – wystarczy, że sok będziesz przechowywać w lodówce. Smacznego!

Sezon na Przetwory konkurs

Dodatkowo, pamiętajcie, że do niedzieli 16.06.2024 na hasło SEZON macie aż 20%zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie Pieknowdomu.pl

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.