• Instagram
  • YouTube

Nastolatki i plamy – proste sposoby na czyste ubrania młodzieży

Nastolatki są mistrzami w stawianiu swoim ubraniom prawdziwych wyzwań! Żyją aktywnie i ich ubrania muszą za nimi nadążyć! No i oczywiście cały czas powinny prezentować się nieskazitelnie, być czyste, świeże i pachnące!

Na swojej Facebookowej grupie Team Pedantula zapytałam, z jakimi „ubraniowymi wyzwaniami” spotykają się najczęściej rodzice nastolatków. Okazało się, że w czołówce są plamy z czekolady, sosu pomidorowego w różnej postaci (sos do makaronu, pizzy czy ketchup), zapachowe ślady treningów sportowych czy podkład. I postanowiłam pokazać, jak najszybciej uporać się z nimi domowymi sposobami. A także jak sprawić, by ubrania dzieci były na długo pachnące i świeże. Bo co tu dużo mówić: ma to ogromny wpływ na to, jakie nastolatki robią wrażenie wśród rówieśników, a w tym wieku to szczególnie ważne.

Jednocześnie mam dla Was niespodziankę przygotowaną wspólnie z marką Lenor: pulę perełek zapachowych do testowania! Do naszej ostatniej akcji zgłosiło się kilkakrotnie więcej osób, niż mogliśmy przyjąć, więc uruchamiamy ją ponownie! Szczegóły znajdziecie na tej stronie, wystarczy kliknąć: KLIK!

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz