• Instagram
  • YouTube

Nastolatki i plamy – proste sposoby na czyste ubrania młodzieży

Nastolatki są mistrzami w stawianiu swoim ubraniom prawdziwych wyzwań! Żyją aktywnie i ich ubrania muszą za nimi nadążyć! No i oczywiście cały czas powinny prezentować się nieskazitelnie, być czyste, świeże i pachnące!

Na swojej Facebookowej grupie Team Pedantula zapytałam, z jakimi „ubraniowymi wyzwaniami” spotykają się najczęściej rodzice nastolatków. Okazało się, że w czołówce są plamy z czekolady, sosu pomidorowego w różnej postaci (sos do makaronu, pizzy czy ketchup), zapachowe ślady treningów sportowych czy podkład. I postanowiłam pokazać, jak najszybciej uporać się z nimi domowymi sposobami. A także jak sprawić, by ubrania dzieci były na długo pachnące i świeże. Bo co tu dużo mówić: ma to ogromny wpływ na to, jakie nastolatki robią wrażenie wśród rówieśników, a w tym wieku to szczególnie ważne.

Jednocześnie mam dla Was niespodziankę przygotowaną wspólnie z marką Lenor: pulę perełek zapachowych do testowania! Do naszej ostatniej akcji zgłosiło się kilkakrotnie więcej osób, niż mogliśmy przyjąć, więc uruchamiamy ją ponownie! Szczegóły znajdziecie na tej stronie, wystarczy kliknąć: KLIK!

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.