• Instagram
  • YouTube

PrzepisUlek Wielkanoc już jest, czyli pieczemy razem tartę czekoladową

Kochani, mój PrzepisUlek Wielkanoc już jest i dziś pieczemy razem tartę czekoladową, na którą przepis znajdziecie właśnie w najnowszym e-booku Uli Pedantuli. Mam dla Was propozycję na fantastyczne ciasto, które możecie zrealizować aż w trzech wersjach! Z pewnością zachwyci ono Waszych gości przy wielkanocnym stole i będzie miłym uzupełnieniem tradycyjnych świątecznych wypieków. Zapraszam Was na pyszny odcinek!

PrzepisUlek Wielkanoc już jest! Tylko teraz kup go w promocyjnej cenie i korzystnych pakietach! Wejdź na: https://przepisulek.pl i wybierz swojego e-booka! [KLIK] Tylko w ebookach  kupionych do 3.04 znajdziecie świetne zniżki do mojego sklepu Wygodnie oraz do zaprzyjaźnionego Pięknowdomu.pl!

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.