• Instagram
  • YouTube

Pierwszy tydzień życia książki: śniadanie prasowe i koniec podpisanych książek!

Od oficjalnej premiery mojej książki „Pozamiatane, czyli jak ogarnąć dom?” minął tydzień z maleńkim okładem. To, co wydarzyło się od tamtej pory, przeszło moje najśmielsze oczekiwania!

W poniedziałek, 15 października, odbyło się śniadanie prasowe, na którym pokazaliśmy „Pozamiatane” dziennikarzom. Śniadanie odbyło się w pięknym apartamencie pokazowym Rezydencji Park Lane w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich.

W spotkaniu wzięli udział nie tylko dziennikarze, ale też zaproszeni goście. Odwiedzili nas eksperci, których wypowiedzi znajdziecie w „Pozamiatane”: Agnieszka Cegielska, Maja Popielarska, Darek Wardziak, znany Wam lepiej jako Darek Stolarz, Arlena Witt i Radek Kotarski, który jest także wydawcą książki.

Było mi szczególnie miło gościć Panią Alicję Resich-Modlińską, która jest pomysłodawczynią nazwy Ula Pedantula, dlatego nazywam ją swoją Matką Chrzestną 🙂

Mam dla Was dzisiaj mnóstwo zdjęć z tego wydarzenia, między innymi relacje przygotowane przez redakcję TVN Style.

Na koniec powiem Wam jeszcze o najbardziej niezwykłej rzeczy, jaka wydarzyła się w tym tygodniu. Na chwilę przed premierą podpisałam 5000 książek, tymczasem w minioną środę dostałam od Wydawnictwa Altenberg informację, że książki już się kończą i zostało ich już nieco więcej niż tysiąc, a liczba ta maleje z każdą godziną…

Na Facebooku i Instagramie dostaję od Was zdjęcia książek oznaczone #pozamiatane i zaczynają też spływać zdjęcia metamorfoz „przed i po”!! Bardzo Wam za nie wszystkie dziękuję!

Jeśli chcecie kupić egzemplarz z autografem – spieszcie się. Książkę można kupić tylko na stronie http://ula.altenberg.pl.

Klikając tutaj przeniesiecie się do opisu książki LINK

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania LINK

8 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.