• Instagram
  • YouTube

Pojemniczki na dziecięce skarby

Rysio ma dziesiątki kolekcji: różne skarby zbierane w różnych miejscach. A to kamyki z plaży, a to zabawki z jajka niespodzianki, a to drobiazgi z Lego, albo wydobywane z kieszeni grosiki. I wszystko jest fajnie, póki te drobiazgi nie walają się luzem na dnie szuflady albo, co gorsza, na podłodze…

_53A4695-Edit

Ale dzieci to sprytne bestie. Przecież nie będą pakować swoich skarbów do byle czego. Dlatego dla Rysia przygotowałam specjalne pojemniczki na skarby, żeby jakoś zapanować nad chaosem. Pojemniki są jednak na tyle atrakcyjne, że sam chętnie pakuje do nich różne rzeczy. A zrobiłam je… no właśnie, ze słoików. Cała atrakcja polega na tym, że do wieczka słoika przyklejona jest zabawka: ja wybrałam kolorowe papugi ze sklepu z zabawkami, ale możecie też przymocować plastikowe żołnierzyki, koniki Pony, pionki od zdekompletowanych szachów albo cokolwiek lubią Wasze dzieciaki! A najlepiej pozwólcie im samym wybrać!

pedantula.17.12-18

Figurki wystarczy przykleić do wieczka klejem w pistolecie. Efekt będzie najlepszy, jeśli zrobicie kilka słoików o tej samej tematyce: z podobnymi figurkami, ale na słoikach różnej wielkości.

pedantula.17.12-22

pedantula.17.12-19

pedantula.17.12-23

pedantula.17.12-26

pedantula.17.12-27

Taki pojemnik pomieści dowolne dziecięce kolekcje, ale możecie przygotować także dorosłe wersje! Miłej zabawy.

Zostaw komentarz